Stafordšírský bulteriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: máme počůránka

Příspěvekod eva » sob 13. bře 2010 10:18:26

Dobrý den,
děkuji za příspěvek. No ted jsem se rozhodla že mu nastolím jiný režim, moc jsme ho rozmazlovali. Tak dnes ráno, jsme se probudili (opět s naším STB v posteli) a co se nestalo, frajer nám pochcal postel a byl tak vychcaný, že pochcal moji peřinu a přítelovu taky, takže jsem mu v tom vymáchala čumák a vynadala mu. Ted končí sedačka, končí postel a hlavně jsem dala na vás a plíny jsou už také pryč. Sám doma skoro neni, takže s plínami končíme. Můžu vám říct že se vyčůrá do postele, tak to jsem nečekala, a ještě k tomu minimálně 3x, protože celá postel je durch. přiznávám je to více moje chyba já jsem ho začala do té postele brát, např když měl přítel noční v práci atd. Je to naše ,,dítě,, a tak chci aby byl dobře vychovaný, proto ted přitvrdíme (ne fyzicky) ale s dodržováním zásad. Tohle byla poslední kapka. Jen se ted bojím aby se nám nezačal mstít a pochcávat vše co potká v bytě, za to že bude mít ted trochu přistřižená křidélka)
eva
 

RE: máme počůránka

Příspěvekod 1234 » sob 13. bře 2010 10:50:42

Jeste jedna rada vymezte mu prostor kde bude travit svuj cas doma.Ja mam dva psy a jejich misto je v predsini a neexsituje aby nam lezli do pokoje.Samozrejme obcas ale malo jim to povolime pomazlime ale zase zpet na sva mista tim zabranite aby vam cural po celem byte a nebojte trapeni to neni.Hrat si prece muzete venku.
1234
 

RE: máme počůránka

Příspěvekod tereza » úte 16. bře 2010 15:16:37

Dobrý den.já vím je to nepříjemné,máme fenečku a taky když byla malý mimino tak nám čurala do postele,je to na zabitíí :-((,taky jsme jí máchali čumák v tom počuraným a pomohlo to :-)) a ještě decentní pleskanec před prcinu co to je fuuuj,udělala to tak 3-4 krát a pak byl klid!! chce to čas! přeji pevný nervy Tereza
tereza
 

RE: máme počůránka

Příspěvekod reakce na počůránka :-)) » stř 24. bře 2010 2:30:05

Dobrý den mám 6 letou stafbullku a i já se připojuji k tomu že se mi né jednou vyčůrala do postele (jako štěně)takže souhlasím s tím že to chce opravdu čas a věřte že tyto psíci jsou tak inteligentní že se to opravdu odnaučí.Ale nesouhlasím s tím jak tady někdo píše že mu máte vymezit nějaké místo kde bude pořád a že hrát si můžete venku....myslím že tohle plemeno je tak strašně společenské a fixované na svého pána že by neměl být v bytě jen na jednom místě (předsíň).Moje fenka může kam se jí zachce a když je dobře vychovaná tak to není problém.Přiznávám že je to náš postelový pes a tak jak se mazí se snad nemazlí žádné plemeno.Když jí řeknu jdi na místečko tak se sama hned sebere a jde do svého pelíšku který má v blízkosti u nás (obývák).Prostě tím vším chci říct že pejsky máme pro radost a né aby nám celé dny leželi někde v chodbě a věřte že oni nám to svojí láskou oplácej.Záleží jak ho majitel v prvních měsících vychová a pak je to opravdu už jen radost a radost.
reakce na počůránka :-))
 

RE: máme počůránka

Příspěvekod Návštěvník » stř 24. bře 2010 9:20:30

Dobrý den ted jsem si přečetla pár příspěvku a čůrání po bytě je fakt nepříjemné.Přikláním se k názoru že je správné pejskovi vymezit svoje místo kde bude.Já sama mám jednoho psa a také má své místo kde převážně tráví svůj čas a není to o tom že by jsme ho neměli rádi ale je to o tom že nám v době čůrání neničil byt a naučil se kde má své místo ve smečce.
Návštěvník
 

Samonavíjecí vodítko

Příspěvekod LoKl » ned 04. dub 2010 12:13:26

Dobrý den,
potřebovala bych poradit s koupí samonavíjecího vodítka. Máme doma stafbulíka (9 měsíců, 18 kg), poslední měsíc venčíme jen na krátkém koženém vodítku, protože už 2 samonavíjecí vodítka nám přetrhl. Měli jsme značku Flexi, pokaždé páskové a do 50 kg a po nějkém čase se pásek utrhl. Vzhledem k tomu, že bydlíme u lesa a každou chvíli tu přeběhne zajíc nebo srnka, vodítku dáváme dost zabrat. Prosím tedy o radu jaké vodítko pořídit, aby měl pejsek větší volnost, ale zároveň abychom měli při venčení klid, že se nám pejsek nezaběhne?!
Děkuji
LoKl
 

RE: Samonavíjecí vodítko

Příspěvekod Návštěvník » stř 07. dub 2010 8:42:28

zkuste jiny zverimex pokavad jste obe voditka kupovala ve stejnem krame je mozne ze maji spatny odber oni a paklize ne tak doporucji stopovacku na prochazky.
Návštěvník
 

RE: Samonavíjecí vodítko

Příspěvekod Návštěvník » čtv 08. dub 2010 8:12:39

Naučte psa chodit bez vodítka.
Návštěvník
 

RE: Samonavíjecí vodítko

Příspěvekod LoKl » čtv 08. dub 2010 9:00:27

V tom nevidím řešení, nejsem příznivcem paníčků co jdou venčit s rukama v kapsách a kolemjdoucí kvůli jejich mazlíčkům přechází na druhý chodník. S vodítkem předejdeme zbytečným nepříjemnostem.
LoKl
 

RE: Samonavíjecí vodítko

Příspěvekod FoKl » čtv 08. dub 2010 9:05:32

Právě že jsem nakupovala přes internet a pokaždé v jiném obchodě. Stopovačka nás už taky napadla, takže nejspíše to vyřešíme takhle. Holt snad po úspěšném absolvování cvičáku bude víc ovladatelný hlasem než vodítkem. :-)
FoKl
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron