Stafordšírský bulteriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Stafíci.

Příspěvekod Zdeněk Honus » úte 28. zář 2010 18:31:41

jenom bych chtěl napsat že v aktivitách je psáno že je pro ně vhodné běhání u kola.Jestli je to myšleno tak že pojedete krokem tak nic nenamítám ,ale žádné plemeno z kratší čenichovou partyji by nemělo běhat rychle a dlouho protože se jim špatně dýchá a přehřívají se.Ale procházku si s váma dají rádi i hodněkilemetrovou:-))
Zdeněk Honus
 

čůrá doma co stím???

Příspěvekod Eva » pát 08. říj 2010 20:11:20

prosím o radu....máme doma skoro ročního stfbullíka Rudyho,asi před půl rokem jsem psala že máme doma ,,počůránka,, protože i když uměl chodit už čůrat ven, tak stejně to občas udělal doma, poslechla jsem pár rad a když to udělala (i přesto že byl vyvenčený) tak jsem mu vtom vymáchala čůmák a důrazně pokárala a třeba i hodinu si ho nevšímala, pak to ustalo ale stejně jednou za např.14dní to udělal. asi tak před 10dny jsme ho vyvenčili v půl 10 večer a šli spát, v půl 1ráno mě vzbudilo cupitání a co nevidím opět nachcáno, takže znova čůmák namočit pokárat atd.dokola. udělal to i druhý den a tak jsem řekla pokavad to udělá ještě jednou přijde fáze 3 a to pásek a potrestání (i když mě z toho bolí u srdce)....a jak se stalo udělal to chodí na jedno místo kolem záchoda a koupelny, ale není to 1 louže ale třeba 3 louže, to přeci není normální???!!!kdyby se mu tak chtělo tak proč nás nevzbudí?když se mu chce kadit tak to lítá a upozornuje a s čůráním nic....a neřeknu kdyby byl doma sám ale přítel pracuje v rybářství a tak si ho bere sebou nebo ho dáváme na chatu k labradorovi na chvilku at si hraje, doma je za celý den doma sám max 2-3hodky....no ale ted už jsem musela napsat on je skvělý poslouchá na to kolik mu je jak hodinky, aportuje, prostě skvělej ale stím chcaním doma mě trápí, včera to udělal zas, dělá to když spíme a já to zjistím vždy jako první a to ve 4 ráno kdy vstávám do práce, neřikej te mi že od půl 10 do 4ráno to nevydrží...a tak byl opět páskem potrestán a ted šel přítel do koupelny a tam 2 louže...normálně to udělal když se díváme na televizi, tentokrát ho potrestal on opět vymáchání čumáku a šel na 10min na balkon.....nikdy jsme ho netrestali jen slovně a vždy to stačilo a ted mě trápí že ho musím trestat, tak prosím vás o radu jak ho to odnaučit a pokud možno už bez fyzického trestání...je to prostě moje dítě. díky eva
Eva
 

Předchozí

Zpět na Psí plemena

cron