Velký švýcarský salašnický pes

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Bela

Příspěvekod Homnika » čtv 14. srp 2008 23:46:08

Mame doma fenku a je to pes k nezaplaceni. K cizim lidem se chova jako ostry nepodplatitelny hlidac a k domacim jako mazlicek. Ma vrozene vlohy k nahaneni dobytka a je trpelivy k detem. Je to proste nase chlupate srdicko.
Homnika
 

štěňátka

Příspěvekod Hanakovičová Jana » pon 23. úno 2009 0:31:21

Máme nakrytou fenu, kdo by měl zájem o štěňátko je možná rezervace více na www.salasnicky.cz
Hanakovičová Jana
 

Příspěvekod Návštěvník » čtv 07. led 2010 10:40:13

Momentálně máme štěňátka , 8 pejsků a 2 fenky. K odběru v únoru.

Více informací na : www.quarterworld.cz
tel: +420 602 66 37 27
Návštěvník
 

Prosím o radu!!!

Příspěvekod Lucie » stř 02. čer 2010 22:21:29

Prosím o radu při výchově! Máme fenku, je jí 10 měsíců, je to náš rodinný miláček, má ráda všechny lidi i jiné psy. Problém máme s výchovou. Vychovala jsem už dva psy, ale naše psí dáma je výjimečná. Když je doma, poslechne celkem bez problémů-pokud něco nečmajzne a nerozhodne se, že nepřijde k noze ani za nic, ale rozšafně poskakuje a myslí, že ji budu hodit. Nic pak nepomůže (už dávno ji nehoním:o))). Jakmile jsou ale jiní lidé, návštěva atd., odmítá poslechnout. Nevím si s ní už rady. zkoušela jsem všemožné. lidi miluje a začne poskakovat, chce si s nimi hrát atd. a panička jí nezajímá., Zkouším se všemožně upoutat pozornost, zkoušela jsem po dobrém i po zlém, už nevím, co mám dělat. nemáte někdo stejnou zkušenost? Také u nohy odmítá jít, je to pro ni velký problém. Už 3 lidi, co mají s tímto plemenem zkušenosti mi řekli, že toto plemene nevychovám. Opravdu ne??? Zlepší se to věkem nebo máte radu, co dělat a jak to dělat??? Budu strašně moc vděčná za jakékoli rady na organza@seznam.cz. Moc děkuji!!!! Prosím, prosím, piště jen na mail, děkuji!!!!!!!!!!! Lucie
Lucie
 


Zpět na Psí plemena