Záchranářské výcvikové dny

Výstavy, výlety a další psí akce

Záchranářské výcvikové dny

Příspěvekod Iveta Soukupová » úte 07. kvě 2013 12:02:56

Psí škola Bobík pořádá nově pravidelné výcvikové dny zaměřené na záchranařinu:
neděle 12.5. Touchořiny (Litoměřicko), zaměření - plošné hledání a návyk psa na manipulaci na laně, účastnický poplatek 250 kč za psa splatný na místě v den konání.
pondělí 13.5. Touchořiny, zaměření - plošné hledání a návyk psa na manipulaci na laně, ú.p. 250 kč za psa splatný na místě v den konání.
Začátek vždy v 9.h, předpokládaný konec 14.-15.h. Na oba termíny jsou ještě volná místa, tak pokud byste měl někdo zájem, nahlaste se prostřednictvím facebooku nebo e-mailem (iveso@seznam.cz) a já vám zašlu bližší info.
Další termíny výcvikových dnů a fotky z již proběhlých nejdete na webu (www.bobik.xf.cz) a facebooku Psí školy Bobík.
Iveta Soukupová
 

Re: Záchranářské výcvikové dny

Příspěvekod iveta » pon 04. lis 2013 14:55:52

Mantrailing (MT) a záchranařina - kurzy pro veřejnost i členy záchr. organizací nabízí Psí škola Bobík, jsou otevřené a vhodné pro psy všech plemen včetně kříženců, štěňata, mladé i starší psy. MT je určen pro úplné začátečníky a mírně pokročilé, záchranařina pro všechny (možno řešit také různé výcvikové problémy). Termíny do konce letošního roku a bližší info najdete na facebooku Psí škola Bobík a webu www.bobik.xf.cz.
iveta
 

Last minute - sutiny a lezení

Příspěvekod iveta » čtv 10. dub 2014 17:31:44

Trénink zaměřený na práci v sutinách a slaňování (sám nebo i se psem) pořádá Psí škola Bobík tuto neděli 13.4. ve Zlonicích (u Slaného). Trénink je určený pro úplné začátečníky i pokročilé, psy bez ohledu na plemeno a PP. Jsou ještě volná místa, tak kdo byste měl zájem, bližší info na www.bobik.xf.cz nebo mi napište na mail iveso@seznam.cz.
iveta
 


Zpět na Psí akce

cron