West Highland White teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

srst

Příspěvekod Džíí » ned 23. lis 2008 19:06:36

Je nám 6 měsíců. Přesto, že hřbet Westíka je trimován, je vlnitý. Poradí někdo?
Džíí
 

RE: srst

Příspěvekod Džíí » pon 01. pro 2008 13:03:00

Mám šestiletého westíka. Trimuje se celý svůj život, ale vlnitý je pořád. Vím není to pro Vás adekvátní odpověď, či rada. Ale můj Randy byl už jako štěňátko hodně osrstěný a zůstalo mu to až do dospělosti. Ovšem největším naším problémem je alergie. Nabízím Vám možnost výměny zkušeností, nebo i pomoc při řešení různých problémů, pokud budete mít zájem, můžete mi napsat na mail: evamagdalena@centrum.cz
Zdraví Eva Magdalena a Randy
Džíí
 

westík:-)

Příspěvekod jannija » stř 10. čer 2009 11:00:51

dobrý den,uvažuji o koupi ,,westíka",ale nemám s nimi zkušenosti,a to co se dočtu v knihách,je že je popudlivý,vážný,nehrjící si...odepíše mě někdo zda to tak je,jestli pejsek pouští chlupy,zda májí nějaké zdravotní problémy...děkuji
jannija
 

RE: srst

Příspěvekod Návštěvník » ned 21. čer 2009 12:25:58

My máme ročního Westíka, u kadeřnice byla 2krát a vždy jí "stříhala" strojkem a hřbet vlnitý nemá...
Návštěvník
 

RE: westík:-)

Příspěvekod Návštěvník » ned 21. čer 2009 12:33:45

Dobrý den, my máme Westíka skoro rok, chloupky trochu pouští,ale když jí 1x denně vyčešete tak by neměl být problém.cca 2krát za rok jezdíme ke kadeřnici.je kamarádský, má rád děti a rád si s nima hraje, ani s ostatními zvířaty nemá problém.jinak je to zlatíčko, získalo si celou rodinu a i příbuzenstvo, je to takový naše miminko, westíka doporučuji ;-)
Návštěvník
 

stříhání

Příspěvekod Jana » úte 28. črc 2009 11:45:54

Dobrý den, můžete mi někdo poradit, jesli můžu svého westíka nechat ostříhat už ve 4 měsících. Je docela huńatý, tak myslim, že v hicech mu musí být hrozné horko.
Jana
 

RE: stříhání

Příspěvekod Návštěvník » sob 29. srp 2009 14:11:44

Zdravím, asi už reaguji na váš dotaz pozdě, ale přece jenom. westík se nesmí nechat nikdy ostříhat! tím zničíte jeho srst a budete z něj mít kudrnatou ovečku s měkkými chlupy. westík se trimuje a tím získají jeho chlupy na pevnosti, budou rovné a budou těsně přiléhat k tělu. nůžky lze na westíka použít pouze k dotvarování již otrimovaných chlupů.
Návštěvník
 

Příspěvekod Sasa » čtv 05. lis 2009 13:56:34

Dobrý den, chtěla bych poradit!Uvažujem o koupi pejska malého vzrůstu,ale tcháni nemají rádi když je pes doma.Hodí se Westík do boudy nebo je to hodně gaučový psík?Jsme sportovně založená rodiny,takže by mu volnost určitě nechyběla.Nebo nedoporučili by jste mi když tak jiné malé plemeno, které se hodí k dětem a do boudy??Děkuji za odpověď
Sasa
 

Děti

Příspěvekod Kako » sob 30. led 2010 0:04:27

Hodí se westík do bytu se zahrádkou a dostatkem pohybu k dětem?
Kako
 

Příspěvekod Beruška » úte 09. úno 2010 23:05:08

Již 10 let máme doma westíka-fenku. Je to ta nejlepší a nejmilejší kamarádka. Miluje dlouhé procházky i spaní v posteli a hraní s dítětem. K cizím lidem je velice ostražitá a k cizím pejskům je klidná.Je velice poslušná a neskutečně inteligentní. Prostě ten nejlepší pejsek.
Beruška
 

Další

Zpět na Psí plemena