Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

velikost

Příspěvekod Ilča » pát 27. úno 2009 17:44:10

Reaguji na dotaz o 4 kg yorkšíkovi, já mám fenku, nedávno jí byl rok, a od půl roku má 4kg, na kterých se drží. Uši jí také nestojí. Maminka byla hodně velká a tatínek úplný drobeček. Několikrát jsem už narazila na obrázek psa, který byl úplně stejný jako moje Amálka a byl to sice taky teriér, ale jiný druh. Tak nevím. Ale ta velikost má výhodu, alespoň ho nezašlápnete:)
Ilča
 

RE:

Příspěvekod Denisa » sob 28. úno 2009 0:13:44

Záleží to na rodičích jaký jsou oni
Denisa
 

RE: jorkšír

Příspěvekod Denisa » sob 28. úno 2009 0:16:45

Uši by se měli lepit
Denisa
 

RE: Venčení

Příspěvekod Denisa » sob 28. úno 2009 0:17:59

Já jsem čekala dokud nezačne být lepší počasí zatím jsem ho učila na podložku
Denisa
 

dotaz

Příspěvekod vokaska » úte 03. bře 2009 17:42:59

mám dotaz jestly nekdo nemuze doporučit chovnou stanice v středočeském kraji nebo v Praze .Chtěla bych si pořídit fenku Jorkšíra a nemám nikoho kdo by dal doporučení .Pavla
vokaska
 

RE: Váho štěněte

Příspěvekod MIA » stř 11. bře 2009 20:37:31

Ahoj. My máme 4 měsíční fenečku a má jen 800 g. Stěňátka prý rostou do 6. měsíce.
MIA
 

RE: dotaz

Příspěvekod Mia » stř 11. bře 2009 20:50:08

Ahoj. Já bych ti špíš řekla od koho si pejska neber. Je to p. Knotková z Prahy.Vzali jsme si od ní před třemi týdny fenečku Jorkšíra. S rodokmenem.Fenečka nám málem umřela. Za její léčbu jsme zaplatili 9 tis. Mimochodem fenečka stála 13 tis. Paní semnou nechce komunikovat a o vrácení částky peněz nechce ani slyšet. Proto se i já ptám nemáte někdo podobnou zkušenost popřípadě co by jste radili. Děkuji
Mia
 

Příspěvekod veronika » sob 21. bře 2009 18:03:10

dobrý den mohl biste mi nekdo poradit od kolikati se může mít
veronika
 

RE:

Příspěvekod Renata » stř 25. bře 2009 16:59:53

Myslím, že se to upraví samo, alespoň u nás jo, když byl malý, taky jedl svoje výkaly, ale pak přestal a teď je mu rok a je to v pohodě.
Renata
 

Miška

Příspěvekod Míša » sob 28. bře 2009 20:31:57

Dobrý den nemáte někdo štěně yorkšíra kluka tak 8týdnů
Prosím odpověste
Děkuji
Míša
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron