Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: Váho štěněte

Příspěvekod Andrejka007 » pon 30. bře 2009 12:52:13

neboj-te ja mam trileteho pejska a ten ma 1.5kg!jeste jako stenatko mel jeste min nez vas pejsek
Andrejka007
 

RE:

Příspěvekod Helca » úte 31. bře 2009 0:01:37

fenky jsou vzdy vetsi uz jako stenatka
Helca
 

RE: Váho štěněte

Příspěvekod Lenka » úte 31. bře 2009 22:36:09

Pejsci i fenky jsou stejně velcí, záleží hlavně na genech, jak jsou velcí rodiče prarodiče a tak dál. Standart jorkšírského teriéra je od 1,80Kg do 3,20Kg, v tomhle rozmezí by se dospělí jedinci měli pohybovat a je jedno jestli je to pes nebo fena.
Lenka
 

RE: dotaz

Příspěvekod David » ned 05. dub 2009 21:14:47

mě se stala podobná věc a jsem stejně bezradný jako vy! Bacha na pani z vesnice Kanín u Nymburka prodala nám yorkšírku se psí plísní a co hůř-nakazila se i dcera takže jsme lítali od veterináře ke kožnímu. a ta svině z Kanína dělala mrtvého brouka,ale ono na ní dojde! Naše štěně i dcera už jsou v pořádku a jsme lehčí o 7000tisíc když nepočítám cenu za štěně!
David
 

RE: Miška

Příspěvekod Petra » úte 07. dub 2009 22:23:41

Dobrý den máme dokonce dva kluky a zítra mají 8 týdnu.Imail kniezkovapetra@seznam.cz
Petra
 

RE: dotaz

Příspěvekod Radana » stř 29. dub 2009 12:31:57

Dobrý den,

mám podobnou zkusenost. Je to uz 4 roky, ale nás pejsek není zcela vylécen. Vzdy kdyz je oslaben, plísen ho znovu atakuje. Mohl by jste mi napsat, jak byl vás pejsek lécen? Nás ockováním, koupelemi a v soucasné dobe, kdyz se plisen objeví pouzivame spray biopirox a kazdy rok ockujeme. Dekuji
Radana
 

RE: dotaz

Příspěvekod Evča » ned 03. kvě 2009 18:57:59

Dobrý den,

já mám fenečku také od paní Knotkové, máme stejnou zkušenost. U nás před čtyřmi lety stála fenka 14 tis. a je velmi nemocná. Kdyžtak bychom se mohli nějak společně poradit.
Evča
 

RE: Váho štěněte

Příspěvekod Jana R. » pon 04. kvě 2009 20:49:47

Máme taky 3 měs.fenku a přesně tu samou váhu.1,6 kg.
Jana R.
 

fenka yorksira

Příspěvekod Nikola Sklenarova » ned 24. kvě 2009 11:38:55

Dobry den,chtela bych se zeptat jestli mate nekdo fenku yorksirskeho teriera-stene na prodej a zakolik a jestli prilozite i fotku byla bych radsi.Predem dekuji za odpoved.Jeste bych vas poprosila aby ste se ozvali na email:sklenarova.nikola@seznam.cz dekuji
Nikola Sklenarova
 

štěně

Příspěvekod iwetka » ned 07. čer 2009 20:13:21

zdravim...sháním štěňátko yorka-fenku do 4000kč. Plzeňský kraj. drumandbass.iwetka@seznam.cz
iwetka
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron