Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: dotaz

Příspěvekod Pafka » pát 19. čer 2009 17:42:43

Dobrý den ,dceři jsme před nedávnem pořídili kotě na burze a bohužel se u něj projevila plíseň ,kterou chytila naše fenečka 8 měsíční jorkšírka.Před dvěma dny jsme si našli veterinářku v Brně ,která je homeopatka.Byla jsem trochu pesimistická nad léčbou,ale vidím ,že má pes již fleky bez těch spórů.Kočku jsme raději dali pryč.Prosím napište mi vaše zkušenosti s léčbou plísně a za jak dlouho se jí zbavíme?Mám takě malé děti a pes spí s náma v posteli .Dostali jsme i my lidi od paní doktorky homeopatika na posílení imunity.Tak dofám ,že to k něčemu bude.Prosím pište mi na meil:pavlinatrut@seznam.cz
Pafka
 

RE:

Příspěvekod York » stř 24. čer 2009 23:51:52

To záleží jací jsou rodičové štěňátka a hlavně předci. Z jednoho vrhu může být jeden 1,5 kg a druhý 3,1 kg. Rád by je měl mít člověk všechny. Děti si také nevybíráme a máme je stejně rádi, dělějme to i u těch zvířátek :-))
York
 

Hledání kontaktu

Příspěvekod Ivan » úte 30. čer 2009 21:12:14

Dobrý den,hledáme kontakt na ChS IPA Pavlíková Iva ze Zlína Mladcová případně na majitele pejsků z vrhu B.
Ivan
 

dotaz

Příspěvekod Janka » stř 01. črc 2009 15:21:48

Náš roční yorkšír začal mít najednou stres z jízdy v autě.Celý se třese,má vyplazený jazyk a tečou mu sliny,nevydrží na jednom místě,je neklidný.Jako štěně si jízdu vychutnával,pospával,vše sledoval.Najednou po 1 roce života pravý opak.Nic mimořádného se mu v autě nestalo.Má někdo prosím zkušenost co by pomohlo? Díky
Janka
 

Váha pejska

Příspěvekod Monika » pát 10. črc 2009 19:08:38

Dobry dne chtela jsem se zeptat v lednu jsme koupily pres avizo jorksirskeho teriera je mormalní ze tak roste a ma 6,8kg ?Hodne lidi mi rika ze to neni jorksir.Ma osm mesicu.Dekuji
Monika
 

yorkšírský teriér

Příspěvekod jana z Třebíče » sob 11. črc 2009 18:08:26

Dobrý den, máme pejska Beníka jsou mu 4 měsíce a ještě mu nesestoupily varlátka do šourku, neví prosím někdo, zda je ještě čas, nebo raději zajít k veterináři. Byli jsme na všech očkování, veterinář ho prohlížel, ale řekl, že je vpořádku.Máte s tím někdo zkušenosti? Díky za odpověď
jana z Třebíče
 

oči

Příspěvekod Marie » ned 12. črc 2009 21:13:57

Chtěla bych poradit mému pejskovi ted pořád teče z očí a docela dost tak jestli nevíte co to je a čím je to způsobené.jsem s tím úplně bezradná.bojím se aby nebyl nemocný nebo něco podobného.Děkuji za radu
Marie
 

RE: yorkšírský teriér

Příspěvekod Petr z Trutnova » ned 12. črc 2009 22:00:12

Dobrý večer Jano, my jsme měli stejný problém z naším yorkšírkem. Pořídili jsme si ho, když mu šlo na 5.měsíc. Byli jsme u veterináře a ten nás ubezpečil, že je vše v pořádku.Dnes mu jde na 7.měsíc a varlátka se sunou do šourku. Takže doporučuji počkat a ono se to srovná samo. Přeji mnoho hezkých radostí s Benem. Petr
Petr z Trutnova
 

RE: dotaz

Příspěvekod Hana » pon 13. črc 2009 10:45:54

Čtu a valím oči,jak bezohlední lidé dokážou být.Už jednou jsme se spálili a pořídili pejska s epilepsií,která se projevila v prvním půlroce jejího života,proto se bojím a reaguji na příspěvek o paní z Kanína od Davida,jelikož tam mám zamluvené štěně.Doufám,že to není ona mohu se dozvědět její jméno pane Davide?Děkuji
Hana
 

RE: oči

Příspěvekod Monika z Havířova » pon 13. črc 2009 21:44:25

Dobry den memu pejskovi taky teklo z oci, ale kdyz jsme mu ostrihaly chloupky kolem oci tak to prestalo,ale pokud nemate takovy problem asi bych zasla k veterinari.Monika
Monika z Havířova
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron