Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: velikost

Příspěvekod Hana » pát 13. srp 2010 11:48:19

:-))))))))) To je krááásnej příspěvek, jsem se pobavila! Ale pravdivej,to ano.Mám už druhého yorka a hledala jsem, jestli odpovídáme váze ve 3 měsících, je totiž hrozně žravá a furt loudí.Tak ji s těžkým srdcem krotím ( myslím s tím louděním, jinak dostává,co dostat má),ať nám nepřeroste.
Hana
 

RE: UŠI

Příspěvekod Hana » pát 13. srp 2010 11:51:16

To je nesmyl, mám druhého yorka a uši stály hned při odběru od chovatelky- v 8 týdnech.Jen u toho prvního bylo ještě ouško jo a ne- stálo, ale občas spadlo, tak mi chovatelka radila ho stočit do kornoutku a zalepit.Pár dní jsme chodili s "parádou"a pak už to bylo napořád O.K.
Hana
 

RE:

Příspěvekod Adriana- veterinarni skola » ned 15. srp 2010 5:22:08

Dobré ráno, ne, na pohlavi yorksirka nezalezi jeho velikost.Obecne se jen setkavame s tremi typy velikostmi tehlete rasy.Mini.Stredni.Velci. Vetsi jsou vetsinou stribrnejsi.Nejkrasnejsi jsou stredni.Ale velikost s pohlavim nesouvisi:)
Adriana- veterinarni skola
 

RE:

Příspěvekod ana » ned 15. srp 2010 5:27:29

muzeme mit neco v srsti,napr.kliste..Prohlednete si ho,pripadne zajdete k veterinari.
ana
 

RE:

Příspěvekod ana » ned 15. srp 2010 5:31:14

je to urcite podle unavy,pokud snim chodite na dlouhe,teple tury potom neni divu,yorci byvaj sice velmi energicti,ale hlavne pres leto to neni moc zdrave (dlouhe prochazky),psa to hlavne hodne unavi a prestava byt tolik cilý.nebo mu take mozna chybí nejake doplnkove stravy,diky kterym nema v telicku to co by mel mít.napr.ovesne vlocky,a ne porad jenom masicko.Pripadne si zajdete na veterinu, 16 hodin je prece jenom prilis. Anebo posledni varianta malo se mu venujete.takovym rasam je potreba se temer neustale venovat :))
ana
 

RE: Déšť

Příspěvekod ana » ned 15. srp 2010 5:33:54

rozhodne ne.i s velkym pejskem yorksirka(dospelym) neni moc dobré chodit do mokra, natož s tak prcatým stenatkem.chodte jen jednou denně a pokud mozno do NEDESTIVEHO pocasi.pes je pak nachylnejsi k nachlazeni.
ana
 

RE: zvracenía prujem

Příspěvekod ana » ned 15. srp 2010 5:36:56

neni divu.po bananu... ?!i vy byjste mela jiste prujem.kdyby jste se treti den krmila jen bananem!!!bez urazky:) musi mit vyvazenou stravu aby mel peknou konzistenci hovínka.
ana
 

RE: UŠI

Příspěvekod akatekk@seznam.cz » úte 17. srp 2010 17:59:45

Dobry den dovoluji si pridat prispevek, ouska si myslim ze uz by mela davno stat, a vykaly jí z nedostatku vápníku.
akatekk@seznam.cz
 

Příspěvekod akatekk@seznam.cz » úte 17. srp 2010 18:00:29

u yorksirskeho teriera byva vetší fena než pes
akatekk@seznam.cz
 

Příspěvekod akatekk@seznam.cz » úte 17. srp 2010 18:00:47

u yorksirskeho teriera byva vetší fena než pes
akatekk@seznam.cz
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron