Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

pití štěňat yorkšírského teriéra

Příspěvekod Bárča » čtv 19. srp 2010 22:02:09

Můžu se zeptat kolik by mělo štěně yorkšírského teriéra vypít vo dy za den v 2.měsíci ?
Děkuji předem.
Bárča
 

Zoubky

Příspěvekod Niky » pát 20. srp 2010 10:23:14

Dobrý den v pondělí jeden s naším jorkšírkem na trhání jednoho špičáku,máme z toho celkem strach protože je to naše citlivka:)má stím někdo zkušenosti u svého jorkšírka?
Niky
 

RE: Zoubky

Příspěvekod maki » pát 20. srp 2010 14:50:49

trhali nám zoubků víc, nic to neni, lehce psa uspali, nic neví, pozor na probouzení, pejsek se motá a padá
maki
 

RE:

Příspěvekod Nikol » ned 22. srp 2010 23:48:22

moje Terri rodila minulý týden tři štěńátka, čtvrté v ní bohužel zůstalo, tak jsme byli na veterině a MVDr mi řekl, že ji můžu osprchovat teplou vodou, ale bez šamponu a v pohodě....
Nikol
 

krmeni

Příspěvekod Alena » pon 23. srp 2010 22:03:43

Ahojky, chtela bych se zeptat, zda je mozne 4 mesicni stenatko YT krmit uz jen dvakrat denne? Diky
Alena
 

RE: krmeni

Příspěvekod Pavla » úte 24. srp 2010 21:10:37

Měl by dostávat aspoň 3krát denně.
Pavla
 

Psa do páru

Příspěvekod Martina » stř 25. srp 2010 18:24:33

Dobrý den,
chci pořídit jorkšírkovi stáří 6 let kamarádku. Poradíte mi jestli je lepší pořídit stejnou rasu nebo je to jedno?
Martina
 

strojek na stříhání

Příspěvekod Jolana » pát 27. srp 2010 12:06:19

Dobrý den, mám půlročního yorkšírka a chtěla bych si koupit strojek na stříhání. Můžete mi poradit jaký a jaké jsou vaše zkušenosti?
Děkuji
Jolana
 

RE: vyprazdňování v bytě

Příspěvekod Hana » sob 28. srp 2010 11:27:29

Zdravím,
jedině hlídat a hlídat a venčit...pokud jsem doma štěně nachytala u vyprazdňování,vyplísnila jsem ho, jak se to povedlo venku, přehnaně chválila a dostalo odměnu ( kousek psí tyčinky Schmackos).Pochopilo vcelku rychle- během 14 dní už konáme potřebu venku, nehoda se stane jen občas.Jinak radím vytírat loužičky s přídavkem Sava, aby nemělo po bytě pachové stopy, jinak tam bude chodit furt a myslet si, že je to normální.Chce to trpělivost- je to jako s dětmi.Některé se naučí a pochopí hned, někomu to trvá...hlavní je důslednost.Psi mají "tenké uši"- rozeznají intonaci hlasu kdy chválíme a kdy nadáváme.Neboj se toho.Klidně přeháněj.
Hana
 

RE: Déšť

Příspěvekod Hana » sob 28. srp 2010 11:35:54

Chodím i za deště, jak jinak! Ne teda do slejváku, ale šup tam, jak zjistí, že to studí a máčí, je vyčůraná v momentě.Oklepe se,doma umejem packy, utřem do sucha a je to.Hlavně, aby pak nebyl v průvanu, to by nastydnul.Vždyť to zvíře není z cukru, stačí trochu rozumně uvažovat...
Hana
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron