Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: stenata

Příspěvekod Hana » sob 28. srp 2010 11:37:06

:-))))))))))))))) tak nějak.
Hana
 

Pozor na p.Mannovou

Příspěvekod novák » sob 28. srp 2010 15:53:07

Koupil jsem si Yorkšírského teriéra bez papíru u p. Mannové Kšely 16, pardubicko.Stál 7.500,- kč. Byl jsem ujištěn, že bude malého vzrůstu. Jaké překvapení nastalo- vypadá v dospělosti jako kříženec, váží 6,5 kg.Má různé vady včetně poruchy chování a pomočování. Varuji vás všechny, nesmíte naletět jako já.
Přeji mnoho úspěchů a radosti z pejsáčků.
novák
 

hárání

Příspěvekod Silvie » úte 31. srp 2010 9:10:50

dobrý den,mám osmiměsíční fenku jorka a chtěla jsem se zeptat,jak dlouho trvá hárání.Začala teď poprvé.Moc děkuji za odpověď.
Silvie
 

RE: dotaz

Příspěvekod Iveta Němcová » úte 31. srp 2010 9:47:32

Dobrý den Chtěla bych se zeptat co může yorkšír jako za pamlsek? Může piškoty a kolik?A kolikrát denně by měl dostat 1,5roků starý jídlo? Předem moc děkuji za odpověd Němcová
Iveta Němcová
 

RE: Pozor na p.Mannovou

Příspěvekod Romana » stř 01. zář 2010 19:12:22

A proto se mají kupovat jen pejsci s PP. Toto je uplně normální. Takových lidí, jako jste vy, znám hodně. Dopadli stejně.
Romana
 

dotaz

Příspěvekod začátečnice » ned 05. zář 2010 14:05:58

Zdravím všechny. 1.9. jsem si vzala s útulku fenku asi yokšírského teriéra, byla vpořádku 3.9. mi začala blinkat a má průjem. dneska je apatiská malátná krmíme jí ze stříkačky, jinak nepřijímá žádnou potravu ani vodu. Nevím co s ní je a ani doktorka s útulku není k dispozici, nechci o ní přijít, ale nevím co mám dělat. podávám jí ze stříkačky černé uhlí. PORAĎTE.
začátečnice
 

pozirani

Příspěvekod xenie » pon 06. zář 2010 8:43:53

dobry den prosim poradi mi nekco co delat kdyz pes pozira hovna. dekuji moc
xenie
 

RE: dotaz

Příspěvekod mirka » úte 07. zář 2010 10:45:40

Ihned zajít k veterinaři jedině on Vám pomuže.
mirka
 

váha

Příspěvekod Helča » čtv 09. zář 2010 20:32:27

Ahojky chtěla jsem se zeptat,vím že u jorka nejsou tři velikosti, ale přála jsem si toho maličkého a v sobotu si pro ní jedu,má 7 týdnů a její váha je necelích 80 dkg nemá moc?děkuji za odpověd
Helča
 

Krmení :)

Příspěvekod Andrea » sob 11. zář 2010 10:26:33

Dobrý den :).Potřebovala bych radu ohledně krmení štěňátka :).Když jsme si fenečku donesli domů,papala normálně, sice maličko ale papala :).No ale asi za týden nějak přestala jíst z misky,pokud něco sní tak jen z ruky.Nic jiného než jsou granulky ji nedáváme,jen piškotky když splní nějaký povel :).Prosím poraďte.
Andrea
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron