Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: štěňátko

Příspěvekod Kuntík » pon 24. srp 2009 10:50:43

Ahoj no tak se musis rozhodnout sama, protoze jestli chces mit nekdy stenatka tak si porid fenku,ale ja mam pejska uz zatim vim,ze v nejblizsi dobe zadneho jineho neplanuji a pro me je lepsi pejsek a jeste k tomu pejsci narozdil od fenek nebarvi
Kuntík
 

RE: Granulky..

Příspěvekod Pepík » pon 24. srp 2009 10:51:39

to je uplne jedno ja ho krmim uz tremi znackami a to sou mu teprve tri mesice
Pepík
 

RE: Váha mého pejska

Příspěvekod :) » pon 24. srp 2009 12:51:35

Já si myslim že to bude ten mini.Protože já mám taky 4,5měsíčního jorka a má 2,2 a je to ten střední..:)
:)
 

štěnatko

Příspěvekod eliska » pon 24. srp 2009 19:43:08

ahoj chtela jsem se zeptat jestli je pravda ze kdyz mate fenku musi mit stenatka a ze kdyz mate pejska tak vam pri utece.dekuji za odpovedi
eliska
 

RE: Váha mého pejska

Příspěvekod Jitka » stř 26. srp 2009 8:38:56

YORKŠÍSSKÝ TERIÉR MINI NEEXISTUJE.To se dočtete v každé knížce, ale opravdu mají někteří takto malou váhu, ale je to stejné plemeno.:-) fenky s malou hmotností do 2 kg nejsou určeny k chovu, problémy věčinou s porodem.
Jitka
 

RE: Váha mého pejska

Příspěvekod Lenička » stř 26. srp 2009 10:43:07

No ja to wim ne ze neexistuje mini je to proste jenom jork ,ale rika se to tak se mrknete i na bozos a na dalisi inzeraty kde pejsky prodavaj tim mini jsem chtela rict do dvou kil ....... !!!!
Lenička
 

RE: Váha mého pejska

Příspěvekod Jitka » stř 26. srp 2009 12:44:36

Ano vím , že jsou klamající inzeráty, ale to jen kvůli vyšší ceně.
Jitka
 

RE: štěnatko

Příspěvekod Jitka » stř 26. srp 2009 12:49:58

Fenka nemusí mít štěnátka , moje neměla a byla to v poho celý její život. A toto plemeno by mělo být doma, tak pejsek nemůže utíkat, je možnost také kastrace , jak pejska , tak fenky. A pak je tu vodítko na procházky -:)
Jitka
 

RE: Váha mého pejska

Příspěvekod Jana » stř 26. srp 2009 14:36:32

Tak to souhlasím
Jana
 

RE: štěňátko

Příspěvekod dmf » stř 26. srp 2009 14:43:07

Fenka sice barví , ale v tomto případě to nejde znat, jak je malé plemeno. Já mám holčičku a nemáme s tím problémy. kamarádka má pejska a ten není moc čistotnej, rád očurává rohy. Ale to je asi na výchově pejska. Moje fenka se jmenuje Kety , neznám hezčí jméno :-)
dmf
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena