Značková krmiva

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

RE:

Příspěvekod Jarda » ned 26. zář 2010 22:01:33

Nevyznam se v jejich znaceni superpremium a premium....Brit care, Brit? mne prijde ze je to vsude jinak....Na spouste diskuzich je to taky chaoticky, jak to teda je?
Jarda
 

RE:

Příspěvekod jana » stř 29. zář 2010 13:54:06

Ahoj , doporučuji krmivo PROFINE , a také stránky www.krmivo-24.cz
jana
 

RE:

Příspěvekod Jana » stř 29. zář 2010 13:56:57

Jinak řada brit care je hypoalergenní a řada brit je trošku slabší , tyto granule se ale pry moc neradi mezi premiove, spis bych opravdu doporucila ontario, profine atd... viz www.krmivo-24.cz
Jana
 

RE:

Příspěvekod Jana » stř 29. zář 2010 13:56:59

Jinak řada brit care je hypoalergenní a řada brit je trošku slabší , tyto granule se ale pry moc neradi mezi premiove, spis bych opravdu doporucila ontario, profine atd... viz www.krmivo-24.cz
Jana
 

RE:

Příspěvekod Káťa L. » pát 01. říj 2010 20:06:14

Brit care je superpremiovka, je hypoalergenni a kvalitnejsi nez Brit, premiovka. Najdete si složeni.Ja krimim BC a spokojenost.
Káťa L.
 

RE:

Příspěvekod Martin Páral » pát 01. říj 2010 20:08:10

S Profinem nemam moc dobrou zkusenost, muj NO po nem reznul a lamala se mu srst.
Martin Páral
 

RE:

Příspěvekod Martin Páral » pát 01. říj 2010 20:08:17

S Profinem nemam moc dobrou zkusenost, muj NO po nem reznul a lamala se mu srst.
Martin Páral
 

RE:

Příspěvekod Ivana » pát 01. říj 2010 20:17:08

Já Profine taky zkoušela, ale můj hafan po něm zvracel, bohužel...:-( Nekrmím už granule. Podle mého to není to nejlepší, co by mohl pes dostat.
Ivana
 

RE:

Příspěvekod Lukáš » pon 04. říj 2010 20:11:25

Ahoj, my máme křížence labradora s vlčákem, je pořád venku, za týden nachodíme v prumeru tak 50 km. krmili jsme K-9 ale jako student i to byla pro me dost finanční zátež, tak jsme přesedlali na Sportmix, je to taky prémiovka za znatelně nižší cenu vyráběná v USA. srst se krásně leskne, změnu jsem nepoznal žádnou. můžu doporučit, Jinak K-9 taky super
Lukáš
 

RE:

Příspěvekod Jana » pát 08. říj 2010 9:52:00

Koukněte na www.krmivo-24.cz Tam si určitě vyberete. :-)
Jana
 

PředchozíDalší

Zpět na Zdraví a výživa

cron