Značková krmiva

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Příspěvekod Ale které je to nejlepšé a proč?? » stř 17. bře 2010 23:01:44

Potřebuji poradit při volbě značky krmiv pro psa, který není nijak extrémně vytížený, hodně času tráví na zahradě. Je to labrador.
Poradíte mi, jaké je pro něho nejlepší řešení?
Ale které je to nejlepšé a proč??
 

RE:

Příspěvekod Hanach » stř 31. bře 2010 19:46:53

Teď zkoušíme Brit care a máme s ním úspěchy, žere jako o závod a prospívají mu:)
Hanach
 

RE:

Příspěvekod Návštěvník » čtv 12. srp 2010 16:41:59

tezko povedať.jakym krmivem.
Návštěvník
 

RE:

Příspěvekod Vojta Z. » pát 13. srp 2010 10:26:54

Mám teď problém, můj pes(NO) žral normálně Acanu, teď jí však začal odmítat a nežre, musím urychleně najít jiný granule....co třeba ten Brit care?
Vojta Z.
 

RE:

Příspěvekod tkaničkaa » ned 15. srp 2010 21:28:41

svyho pejska krmim znackovym krmivem Brit care, moc mu chutná a vypadá skvěle. Je super že je to český krmivo.Dříve jsem krmila Acanou ale nevyhovovala mu.
tkaničkaa
 

RE:

Příspěvekod Kačírek » sob 25. zář 2010 15:00:23

Já mám taky Labrošku a krmíme Trainerem-daily maxi adult a jsme na 100% spokojení.Granule po namočení téměř nenabydou, tak nehrozí torze žaludku, což u velkých plemen bývá časté a povětšinou smrtelné. Kvůli ohlídání váhy dáváme jako pamlsky krmivo Puffins senior a je po nicha jak šílená...:-)
Kačírek
 

RE:

Příspěvekod Anča » ned 26. zář 2010 21:36:35

Ahjoda, chci se zeptat, nemáte někdo k osobnímu odprodeji trochu(3 kg) granulí Brit care adult?Nejlíp kolem Hradce králové. Díky.
Anča
 

RE:

Příspěvekod Kája » ned 26. zář 2010 21:48:45

Možná bych o něčem věděla, ale nvm, jestli je to ještě aktualni. Brit are jsem taky kupovavala od neho,napis mi na mail Kaja33@seznam.cz dm Ti vedet blizsi info.
Kája
 

RE:

Příspěvekod Anča » ned 26. zář 2010 21:50:49

Díky moc. to info nespěchá. Jsi s Brit care spokojená? Nemusíš něčím dokrmovat?Stačí to?
Anča
 

RE:

Příspěvekod Kája » ned 26. zář 2010 21:52:19

Jsou to klasický plnohodnotný granule, mně vyhovovaly asi nejvíc:) POšlu Ti k nim ještě nějaké info, ať máš přehled.
Mně nejvíc pes ocenil příchuť zvěřinu a lososa-jsou takový specialni.
Kája
 

Další

Zpět na Zdraví a výživa

cron