Vyhledáváním bylo nalezeno 75 výsledků: +Německý +ovčák

Zpět na pokročilé hledání

Re: Německý ovčák

Určitě si je můžete objednat. Zadejte si do vyhledávače brit mono protein a koupíte je v několika eshopech. Můžete najít i balení po více kusech, které potom vychází cenově lépe.
od Tomáš11
ned 06. zář 2020 23:17:48
 
Fórum: Psí akce
Téma: Německý ovčák
Odpovědi: 11
Zobrazení: 21573

Re: Německý ovčák

Můžete prozradit, kde prodávají konzervy pro psa s jedním proteinem? dají se objednat?
od Karel
pát 04. zář 2020 23:37:27
 
Fórum: Psí akce
Téma: Německý ovčák
Odpovědi: 11
Zobrazení: 21573

Re: Německý ovčák

A změnil jste stavu? co jste všechno vyzkoušel? můj pes měl takové období, kdy nechtěl nic žrát, a očividně mu bylo ze všeho hrozně těžko. Vyzkoušel jsem pak konzervy, na které jsem náhodou narazil jen s jedním proteinem, které jsou pro dobré trávení velice dobré.
od Robert
čtv 03. zář 2020 22:45:31
 
Fórum: Psí akce
Téma: Německý ovčák
Odpovědi: 11
Zobrazení: 21573

Re: Německý ovčák

Ahoj doma máme německého ovčáka a v poslední době mi nechce moc žrát. Byl jsem u veterináře, a ten mi řekl, že mu nic není, tak ať vyzkoušíme změnit stravu. Jak krmit kvalitně psa?
od Karel
stř 02. zář 2020 23:16:00
 
Fórum: Psí akce
Téma: Německý ovčák
Odpovědi: 11
Zobrazení: 21573

Kloubní výživa

... bych se zeptat, jakou zkušenost máte s kloubními výživami? Naše Amy (německý ovčák, 6 let) má totiž poslední dobou problémy s klouby... hlavně u předních pacek a moc si ...
od Andyyy
ned 15. črc 2018 23:13:08
 
Fórum: Zdraví a výživa
Téma: Kloubní výživa
Odpovědi: 9
Zobrazení: 113484

Re: Problém s vlčákem

... to být výzva k nějaké hře,kterou jste v minulosti hráli . Náš německý ovčák vrčí příšerně když si chce hrát, když třeba chce, abychom se s ním přetahovali o provaz ...
od Návštěvník
ned 05. led 2014 20:11:06
 
Fórum: Všeobecná diskuze
Téma: Problém s vlčákem
Odpovědi: 5
Zobrazení: 13089

Re: Německý ovčák- vítací pes

Peja: Jen klid. Váš pejsek je ještě mladý a jeho povaha se bude ještě měnit - možná začne hlídat sám i ve dne. Pokud nezačne, budete potřebovat zkušené pomocníky, aby vám pomohli ho to naučit - zkušený výcvikář určitě poradí, jak na to. Sojka: Zaděláváte si na parádní průšvih. Vychoval jste si psa, ...
od ghostxx
sob 21. pro 2013 13:46:29
 
Fórum: Výchova a výcvik psa
Téma: Německý ovčák- vítací pes
Odpovědi: 5
Zobrazení: 18513

Re: Německý ovčák- vítací pes

... ho na psa použít, tak jsem si to nejprve vyzkoušel sám na sobě. Je to docela prda.[/quote] Já mam taky psa jmenuje se Rex je to československý ovčák je mu 5 let je poslušnej jestli potřebujete poradit tak si kupte příručni voditko to by mělo pmoc ja jsem stim spokojena stim vodítkem a muj pes ...
od soskovadasa1
sob 14. pro 2013 16:22:36
 
Fórum: Výchova a výcvik psa
Téma: Německý ovčák- vítací pes
Odpovědi: 5
Zobrazení: 18513

Re: Německý ovčák- vítací pes

Sojko, doporučuju začít chodit na cvičák. Pokud už máš obavy, že to nezvládáš, je nejvyšší čas. Jinak pro tebe bude každá vycházka utrpení a pro tvého psa taky. Ačkoliv nejsem odpůrcem elektrického obojku, tak nedoporučuju pro tyto potřeby. Rozebírá se to zde: http://www.pejskar.cz/diskuze/topic1738...
od taky Jarda
ned 03. bře 2013 12:08:39
 
Fórum: Výchova a výcvik psa
Téma: Německý ovčák- vítací pes
Odpovědi: 5
Zobrazení: 18513

Re: Německý ovčák- vítací pes

Ahoj....k danému tématu se asi nedokáži vyjádřit,protože já mám se svou jeden a půl roku starou fenkou NO opačný problém.Moje Rita byla hrozně aktivní a nezbené štěně už když jsem si ji ve čtyřech měsících pořídil.Okamžitě si mě zamilovala a chtěla být neustále se mnou.Skákala na mě,lýsala se a chtě...
od Suruku
čtv 14. úno 2013 19:17:38
 
Fórum: Výchova a výcvik psa
Téma: Německý ovčák- vítací pes
Odpovědi: 5
Zobrazení: 18513
Další

Zpět na pokročilé hledání

cron