Agility

Zkušenosti a rady, výcviková centra, tipy

Příspěvekod Denisa » sob 28. úno 2009 0:11:48

Pište pište
Denisa
 

AGILITY

Příspěvekod ram » pát 10. dub 2009 15:45:52

http://www.happypets.cz/index.php?main_page=index&cPath=107&zenid=b12de77d11fac5daef5c1c4805a38309
ram
 

agility

Příspěvekod Ivana » pát 17. dub 2009 9:53:01

Dobrý den, máme 12 týdenní fenku dlouhosrstého trpasličího jezevčíka Betynku.Je velice šikovná,učenlivá.Chtěla jsem se zeptat,jestli je agility vhodný i pro jezevčíky. Jestli ano, v kolika měsících by se mohlo začít? Ptám se, jelikož kousek od domu cvičí agility. Když jsem se "cvičitelů" ptala,jestli k nim chodí i jezevčíci,dívali se na mne,jako bych byla z Marsu. V ten den tam byly borderky a ještě nějaké větší plemena...nevím,co si o tom myslet, protože na podzim tam s nima běhali i jezevčíci...nebo asi byli v jiné skupině?
Děkuji za odpověď a radu.
Ivana
 

RE: agility

Příspěvekod max » stř 20. kvě 2009 17:35:17

ahoj,videla jsem par jezevciku na agility ale vsude se doporucuje aby tito psi vubec neskakali.maji preci dlouhou pater ktera se muze poskodit.nemusi se to projevit hned ale ja jsem zazila ze takeho psa museli utratit jen s toho ze skakal na gauc.vubec nemohl chodit.ale pokud bys chtela zacit s jinym psem tak skoky az od 1 roku.ostatni muzes zacit cvicit pomalu od 6 az7 mesicu.!
max
 

kdy?

Příspěvekod angel » sob 11. črc 2009 17:37:07

Dobrý den. Máme štěně malého hladkosrstého pinče. Je velice hravý a plný energie. Pár kilometrů od nás je i cvičiště. Chtěla jsem se zeptat kdy je vhodné začít trénovat. Je to velice temperamentní pejsek velice dobrý hlídač a to i když mu je + - 5 měsíců
angel
 

RE: kdy?

Příspěvekod Návštěvník » úte 08. pro 2009 15:06:43

Mám 5 měsíční fenku yorkšírského teriéra, na cvičák chodíme od 4 měsíce , je tam paní co nás připravuje na závody , tedy ke zkouškám .......tak si myslím od 4- 5 měsíce začít ideální.......naše fenka je z toho nadšená.
Návštěvník
 

vořech

Příspěvekod nikola-punta » pon 12. dub 2010 14:34:54

mám voříška von vlastně neni můj ale mojí nej. kámošky ale má mně rád kámoška má sheltii oba dva má venku on furt hodí za svím páničkem jak mám udělat aby sem ho získala aby si mislel že jsem páníček já díky za odpověd------
nikola-punta
 

RE: vořech

Příspěvekod bínuše » sob 10. črc 2010 9:59:30

hmm,tak prvně musíš vědět jestli by ti ho vůbec dali,jestli ne ani se o to nepokoušej,ale pes si sám většinou vybere kdo je jeho pán,díky bohu,že to je tak a ne jak s lidma,kteří se dají koupit.
bínuše
 


Zpět na Výchova a výcvik psa