Americký kokršpaněl

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE:

Příspěvekod Šárka » úte 02. bře 2010 14:36:41

Kromě vady v očích,žádné zdravotní problémy neměla.V 10letech jěště hodně aktivní
Šárka
 

RE: Nesouhlas s uvedenými chorobami

Příspěvekod Robert » čtv 11. bře 2010 15:40:17

Také jsme koupili štěně s PP v Rybitví. Záněty uší opakované, velké alergie, nemocné oči. Příště lépe vybírat chovnou stanici. Spíše štěňátka s rodinného prostředí od chovatelů pro které je to komíčkem.
Robert
 

RE: Nesouhlas s uvedenými chorobami

Příspěvekod Alena Krčálová » sob 19. čer 2010 17:24:34

Paní Valachyová,taktéž jsme koupili am.kokra v Rybitví u paní Robové,před 7 lety a bohužel tato "chovatelka" nám prodala geneticky špatné štěňátko,se kterým jsme se museli před týdnem rozloučit.Moc jsme ho milovali.Jen se mi zdá,že v Rybitví nejsou chovatelé,nýbrž výrobci štěňátek a nikdy to této paní neodpustím.Můžu se zeptat od koho z Rybitví jste fenečku měli?
Alena Krčálová
 

zdravý pes

Příspěvekod Radka » pát 06. srp 2010 20:22:38

Náš desetiletý americký kokršpaněl byl bez PP. Za celou dobu měl jen zatržený dráp a dvakrát zalezlou osinu (stovky osin jsme jinak stihli vždy včas odhalit), dvakrát jsme mu museli kapat do uší - ale jinak zcela zdravý a nesmírně energický pes. Bohužel před dvěma týdny náhle těžce onemocněl - jeho vlastní krev mu přestala okysličovat tělo a vstřebávala se ihned do tkání, k tomu žloutenka a následovala nefunkčnost ledvin a jater. Bohužel jsme ho museli nechat uspat.
Ale jinak to byl sice někdy svéhlavý pes, ale jinak na slovo poslušný, vždy dobře naladěný, připravený pro jakoukoliv akci, stejně jako velký mazel, který s chutí baštil vše, co mu bylo předloženo a který miloval jiná zvířata všech druhů. Rád cestoval, chodil na procházky, plaval, hrál si s míčkem, běhal podle kola... Prostě člen rodiny.
Je to plemeno, které nám přirostlo k srdci...
Radka
 

Příspěvekod janča » sob 14. srp 2010 20:53:08

my máme taky kokra ale nwm odky má pubertu děkuju když mi někdo od poví :-p
janča
 

RE: americký kokršpaněl

Příspěvekod janča » sob 14. srp 2010 20:54:29

my má me taky kokra a tyky jí trápí ouška
janča
 

RE: Nesouhlas s uvedenými chorobami

Příspěvekod janča » sob 14. srp 2010 20:56:51

dožívá se 13-14 let
janča
 

Re: Americký kokršpaněl

Příspěvekod jana » pát 07. úno 2020 15:26:55

mám roční fenu z chovné stanice za 25000 z Rybitví!!
je přerostlá, a povaha děsná!!! NIKOMU nedoporučuji si koupit štěně od této chovatelky!!!
feny se chci zbavit, je to moje 3 fena tohoto plemene, a kdyby byla první tak si v životě už žádného nepořídím!!Obě předchozí byly poklad a žít s nima byla radost!!
Tahle je trest!!
Kdo jí chcete???
jana
 

Re: Americký kokršpaněl

Příspěvekod Eva » ned 24. kvě 2020 8:32:40

Nevíte náhodou jak amíci zvládají být doma? Chodím do práce a bojím se, aby tu neštěkal na celý dům, děkuji
Eva
 

Předchozí

Zpět na Psí plemena

cron