Americký pitbull teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

dítě

Příspěvekod petr » ned 26. dub 2009 9:44:24

mám 10ti letou holčičku myslíte že když domů donesu pidbula tak že se sním dokáže dohodnout a když sním půjde ven jestli ji neuteče?
petr
 

RE: dítě

Příspěvekod maja » stř 29. dub 2009 20:31:10

je mi 11 let a pidbulovi 1 rok a vichaz dobře jenom ven ku trochu taha ale neuteče
maja
 

RE: dítě

Příspěvekod eva » sob 02. kvě 2009 8:17:59

Nezvládne ho-rvačky ?
eva
 

RE: dítě

Příspěvekod jana zlamalová » sob 16. kvě 2009 19:55:03

jestli mužu radit,v žadném případě nedoporučuji,i mne dospělou při spatření kočky nebo jiného psa tahala naše fenka po zemi a nedá se udržet,a to je opravdu hodná a cvičená,zkrátka je to pitbul,je to plemeno pro dospělého silného chovatele,j zlamalová
jana zlamalová
 

Příspěvekod lucka » ned 21. čer 2009 15:57:56

no ja mam psa je to tez bidbull je moc hodny ale kdyz vidi nejaky cizi lidi nebo zvire zabiji jo neda se udrzet potrebuje nejakyho svalouse zatim cus vsem
lucka
 

Americký pitbulteriér

Příspěvekod Martina » úte 07. črc 2009 14:31:27

Mám doma už 8 let fenu pitbula. Musím říct, že jsem s tímto plemenem velice spokojená, miluje svého pána i jeho rodinu a přátele. Opravdu jak už zde bylo napsáno je ochotný pro svého pána skočit klidně i do ohně, ale co je důležité: Je třeba ho opravdu od malička vycvičit a věnovat mu svou pozornost, ale kdo si chce pořídit jakéhokoli psa, tak by měl mít na paměti, že je důležité se mu věnovat. Nesnáším, jak někdo říká že je to pes zabiják, ano i já jsem měla zkušenost s tím, že mě má fena bránila a zakousla psa, ale proč? Protože utelky 2 jorkšíráci a útočili na mě, v tu chvíli byl můj pes před všema zabiják i když já jsem ho měla na vodítku a protože jsem byly na louce, tak už bez náhubku. A co jsem si vyslechla: Je to zabiják a agresivní pes, ale není to PRAVDA! Můj pes mě pouze bránil, kdyby na mě vyběhly 2 ovčáci, tak mi všichni řeknou, že můžu být ráda, že mě můj pes bránil. Jinak se mi nestalo, že by jen tak zaútočila na jiného psa, nebo dokonce, že by mě tahal k němu, ona si prostě těch psů nevšímá pokud jí nevyprovokují a když se to stane, tak jí napomenu a prostě jí nedovolím jít za tím psem. Tímto chci všem kdo nad tímto plemenem uvažují poradit: Je důležité si vybrat dobrého chovatele, který se nespecializuje na boje a druhá rada je ta, věnovat se svému psímu miláčkovi a opravdu ho pečlivě bez ústupků vycvičit...
Martina
 

Americký pitbulteriér

Příspěvekod Dáša » čtv 16. črc 2009 21:56:32

mám doma 5ti letého psa a 8mi letou fenku pitbulla jsou to mazlíčci jak si je člověk vychová takové je má. nesnáším když se mluví o tom jak pitbull pokousal někoho nikdy neřeknou pravdu jak to bylo delají z nich akorát ''krvelačné bestie,, ale pes za to nemůže to jeho pán může za to jak ho vychoval! Fenku jsem zachránila když ji byly 3 roky byla celá potrhaná od jiné feny kdybych ji nezachránila dnes už by tu nebyla, i když si prožila své tak je to miláček mám dvě malé deti a vychází se psiskama dobře nikdy se nestalo že by na ně psiska zavrčely. nedám dopustit na toto plemeno jsou to inteligentní,dominantní většinou psi, učenlivý, věrný jsou to hlídači. jiného psa než je pit nechci
Dáša
 

pes

Příspěvekod Martina » pát 14. srp 2009 18:09:08

Ctěla bych se zeptat.Náš soused má od vánoc psa kříženec pitbulteriera s asi boxerem.Problém je v tom ,že ho vůbec nepouští z ohrady,která je asi 2krát 2 m.Je absolutně bez výcviku.Jako sedni ...atdSnažili jsme mu to říct,ale moc neuspěli.Soused vůbec není zlý,ale neumí ani zvýšit hlas .My máme kokršpaněla tak máme trošku strach co ze sousedovic psa vyroste.Je vůbec možný ovládat psa bez výcviku a čeho se máme obávat?Je to blbý říct ,ale bylo by mu lépe v útulku.Děkuji za odpovědi
Martina
 

Pitbull

Příspěvekod Katherine » pon 17. srp 2009 17:08:31

Mám 6tiletého pitbulla kříženého se stafordem je to ten nejlepší pes strašný mazel s každým člověkem by se mazlil až na některé pány někteří mu sympatičtí nejsou ale nikdy by člověka nekousl. Ale se psy je to horší pokousal už jich víc ale většinou to byli psy (malí jezevčík a tak) kteří přisli a začali na něho šíleně štěkat a utočit tak je jasné že větší pes si to nenechá líbit a taky se brání. Pak ale záleží na panovi jestli dokáže svého psa zvládat a dobře ho vychová. Je to jen mýtus že pitbulli a stafordi jsou krvelačné zrudy a že jiné rasy psů se neperou.
Katherine
 

RE: pes

Příspěvekod Shemain » pon 24. srp 2009 15:16:48

tohle by přesně odpovídalo pesanovi kluka co znám... a není jednoduché soudit. Pejskovi kontakt s ním hrozně chybí a je to na něm poznat, takže Jack přestože zatím je taková bílo strakatá příšerka, i já se bojím že se jednoho dne dostane do potíží. Ale útulek... to je přehnané. O co by se tam měl lépe? Jedině najít někoho kdo se pejska ujme a bude na něj mít víc času (páníček tohoto dřínovského mazla je v práci opravdu ao rána do noci)
Shemain
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena