Americký pitbull teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: Pitbull

Příspěvekod elllisskka » pon 24. srp 2009 21:25:51

zadny pejsek neni krvelacna zruda.At je to ten nejvetsi nebo nejmensi vsichni se chteji mazlit.
elllisskka
 

RE: Pitbull

Příspěvekod David » stř 04. lis 2009 21:10:31

sám si myslím že to neni pravda chci si ho kupovat myslím sí ,že když od narození bude dostávat řádný výcvik tak se zněj nikdy takový pes nestane všichni lidé si to myslí protože lidi , kteří psi učí ke psím zápasům tak jsou potom psi zlý a většinou ppitbullové vyhrávají , ale neni pravda že koho vidí tak by hned pokousal říká jen ostatním psům že on je tady pánem
David
 

RE: popis pitbula

Příspěvekod David » stř 04. lis 2009 21:17:24

Můj bratranec má staforčického terriéra je to jeho první pes je to hodný pes takže že tady všichni píšete že patří jen do skušených rukou neni vůbec pravda de oto jestli ten pes tě poslouchá a jak si ho vychováš když od chvíle co si ho koupíš na něj budeš kašlat, bych se nedivil že někoho pokouše, ale když mu budeš věnovat pozornost tak nikoho nepokouše max psy a to ty, kteří na nšěj dorážeji naskledanou!
David
 

pitt

Příspěvekod janulina » čtv 19. lis 2009 22:04:49

ahoj všem, mám dvou a půl měsíčního křížence výmara a am. pitbula. je to malej rošťák, když jsem doma, tak zkouší co mu dovolim, když se chystám k odchodu, tak se předvádí, kouše do všeho, ale jakmile odejdu, uvelebí se mi v posteli a je naprosto vzornej. jen bych potřebovala poradit jak odstranit tahání na vodítku, bez vodítka je v pohodě, ale nechci ho pouštět na sídlišti, pouštim ho až na louce. jen to tahání, nevím co s tim. poradíte?
janulina
 

RE: pitt

Příspěvekod lukas » pát 20. lis 2009 20:01:37

No u pitů je problém, že tahají velmi rádi. Ovšem tento problém se v dospělosti může změnit ve výhodu (např. můj pitbull mě táhá na kole nebo na kolečkových bruslích, tím si zasportuje, dostane ze sebe energii a je spokojený), takže pokud jsi sportovně založená, byla by škoda ho odnaučit tahat "úplně". Spíš ho nauč nějaký povel, na který by měl přestat táhnout, já např. používám "pomalu". Prostě když bude táhnout, řekni daný povel a škubni za vodítko, pak pokud zpomalí, tak ho chval. Ovšem chce to hodně trpělivosti, štěňata jsou tvrdohlavá a bude zkoušet táhnout znovu a znovu, chce to být opravdu důsledný a dodržovat, aby po povelu opravdu netáhl, klidně zaškubat víckrát a povel opakovat (samozřejmě opatrně, aby mimčo nemělo zlomenej vaz:-). Pokud nebude toto zabírat, použij stahovací řemínek, ten však doporučuji až od pěti možná šesti měsíců věku. Hodně štěstí
lukas
 

Příspěvekod geena » sob 12. pro 2009 14:25:12

Mám vlastní,bohužel zlou zkušenost s bojovím psem,bohužel to zapříčinil nějaký zkrat v jeho hlavě,psa jsem znala odmala,nebyl to příjemný zážitek a samozdřejmě i následky jsou.Ale měla jsem tu možnost poznat jiného bojového psa a to právě amerického pitbulla a musím říct že v první chvíly co jsem s ní začala sdílet bydlení,tak jsem se bála,není divu po mé zkušenosti,ale nakonec to opadlo a chodila jsem ji venčit,dokonce se mnou občas spala v postely,zamilovala jsem si ji.A tím se můj názor změnil,všichni bojoví psi nejsou zlý,je to o výchově a občas bohužel i o tom jakej ten pes je,tak jako my můžeme mít někdy nějaký zkrat tak i psi,bohužel.Bejt náš jorkšír větší a silnější tak spousta lidí už nemá minimálně palec u nohy ;o)Bojoví psi mají tu smůlu,že mají tu sílu.....ale kousnout může každý pes....
geena
 

Příspěvekod Terka » úte 05. led 2010 18:21:51

Dobrý den mám 3 měsíční fenku, štěně německého ovčáka, je to skvělý a chytrý pes strašně rychle se učí nové povely je prostě úžasná:-)ale mám jeden problém když jí vezmu na procházku a potkáme nějakého psa (jakoukoli rasu)strašně začně štěkat vrčet a prostě vyvádět, a když potkám nějaký lidi občas začne štěkat, neni toto chování divné na 3 měsíční štěně?Nemůže to být tím, že měla rodiče kteří hlídají nějaký objekt a jsou zlí?Napadlo mě jestli nebudezlá po svých rodičích.Ale na mě a zbytek rodiny je strašně hodná a mazlivá.Moc děkuji za opověď a přeji hezký zbytek dne :-)
Terka
 

RE:

Příspěvekod b » úte 05. led 2010 18:35:52

b
b
 

RE:

Příspěvekod Shemain » čtv 07. led 2010 7:46:19

Možná by se to dalo zmírnit. Pokud takhle potkáte někoho koho znáte tak ať se sedne na bobek a nechá se očichat, případně jí podstrčí piškotek... Ona přijde na to že se nic neděje a lidi jsou vlastně fajn..
Shemain
 

RE: popis pitbula

Příspěvekod Josef » čtv 28. led 2010 13:44:03

Chtěl jsem se zeptat mam pita uz 9ty rok fenka nikdy neměla štěnata a neni kastrovana vždy byla hodně ostra na cizi lidi ale ke mě moc mila a oddana akorad nesnašela obejmuti kolem krku nedavno jsme spolu spali jako vždy už leta.měla hlavu vedle moji ja se otočil přilehl ji ona se lekla a posousala mě do ruky v zapěti však všeho litovala olizovala mne a byla v šoku od incidentu uběhly už 2 měsice ale stale to je velice nepřijemny zažitek a už s ni lužko nezdilim zmami mi povidaly že je to ma vina že mam brat v potas že to je šelma lekne se a jedna impulzivně což i chapu ale ořes to bych chtěl slyšet nazor nezavysleho obornika .Děkuji josef
Josef
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena