Americký pitbull teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE:

Příspěvekod Návštěvník » stř 10. úno 2010 10:02:02

Je potřeba ji socializovat, to by se mělo dělat u každého štěňátka. Nejlepší socializace je na cvičáku, jelikož máte NO doporučuji Vám na cvičák docházet, NO je pracovní plemeno a tak je dobrého ho již od mala učit. Socializace znamená, že se učí štěňátko vycházet s jinými pejsky, zvyká si na jejich přítomnost a není proto potom vyjukané když nějaké na procházce potká.
Návštěvník
 

RE: popis pitbula

Příspěvekod Návštěvník » ned 21. úno 2010 22:59:22

Prosím o doporučení kvalitniho cvičaku máme ročniho pitbula
Návštěvník
 

RE: popis pitbula

Příspěvekod Návštěvník » ned 07. bře 2010 22:44:19

doporučují se spíše kvalitní výcvikáři .), ale Zetor Brno je hodně dobrý, Říčany, Komořany - záleží na tom jaký chceš výcvik, ne všichni výcvikáři dělají klasický sportovní výcvik, pokud ti jde o základní výchovu a výcvik psa, zkus nějaký cvičák poblíž bydliště, potom doporučuji spíše ZKO (zájmová organizace), než nějaké neznámé soukromé výcvikové školy
Návštěvník
 

RE: Pit

Příspěvekod seznam » pon 22. bře 2010 18:35:01

to je perfektní když povahově nacpete do kupy všechny do jedné, každý pes se liší já mám pita a je neuvěřitelně hodnej a klidnej nechá po sobě válet děcka. nemůžete to házet na jednu hromadu povaha se liší u každýho psa zvlášť
seznam
 

Příspěvekod Spike » úte 23. bře 2010 10:42:21

Ahojky hlasujte, dekuji

http://nejpes.blesk.cz/pejsci-67667.html
Spike
 

Prosím o radu

Příspěvekod míla » čtv 15. dub 2010 15:05:32

V neděli jsme dovezli z útulku pro psy pitbula údajně 2letého.Byl v útulku skoro rok nikdo ho nechtěl kvůli těm neustálým kecům v médiích.Pes je přátelský dokonce i na kočky zatím nezaútočil ALE- evidentně ho bývalý majitel použil na zápas-je chudák samá jizva hlavně na hlavě.Měla jsem už 2 amst proto jsem ho vzala,ale mám docela obavu až se přijde na slovo které by v něm mohlo vyprovokovat útok:(má někdo zkušenost s pitem z útulku?Jinak je to zlatíčko i když střeštěné:)
míla
 

RE: Pit

Příspěvekod tox » pon 10. kvě 2010 20:10:46

zalezi jen na panickovi jak ho vychova,ten pes z tebe musi mit taky respekt...
tox
 

RE: Prosím o radu

Příspěvekod Návštěvník » ned 16. kvě 2010 21:10:35

Dobrý den mám dvě pitbulky,jednu od štěněte,druhou od 10 měsíců,byla týraná a lidi ju nezvládali(údajně) já s ní problémy nemám,mají hodně pud lovit,je to prostě pitbul zabíjí pro zábavu,dá se tomu všemu předejít chodit na procházky,pokud psa pouštíte z vodítka s košem,doporučuji kažený,protože kovovým košem při tlaku jeho silou může rozdrtit a polámat kosti.Jinak pes který byl někdy na zápase má z toho zážitkytakže lze očekávat že určité typy psů ho budou ke kousání provokovat.Přeji hodně radostí s pinckem :o)
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Psí plemena