bulmastif

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

bulmastif

Příspěvekod zuza » sob 14. bře 2009 23:53:15

Zajímá mě velice plemeno bulmastif, ale nejsem si jistá, zda bych ho zvládla. Nemám moc zkušeností se psy. Píše se, že je tvrdohlavý a výchova není snadná. A jak je to s agresivitou? Snaší se dobře s dětmi? A jeho vztak k jiným psům? Byla bych ráda, kdyby mě někdo, kdo má zkušenosti, něco poradil a napsal něco o tomto plemeni. Děkuji velmi
zuza
 

RE: bulmastif

Příspěvekod Veronika Eva » stř 18. bře 2009 16:10:49

Zuzo, nejsem teda nijaký profík, bulmastifa mám teprve rok, ale už bych neměnila za žádné jiné plemeno, spíše uvažuji o rozšíření. Jsou skvělí, trošku pravda tvrdohlaví, nejsou moc na výcvik spíše na socializaci s lidmi, které zbožňují. Nejsou agresivní, ale dokáží svého pána a jeho rodinu ubránit. Člověk ale musí trošku počítat s jeho velikostí, hodně toho zbaští a tak...
Veronika Eva
 

RE: bulmastif

Příspěvekod Renáta » čtv 19. bře 2009 19:13:54

Je to moc hodnej pes,ale je tvrdohlavej,lenivej,urážlivej,ale nikdy bych ho nedala protože ho miluji a ma moc rád naše děti,dokonce bych mu je i svěřila,jine plemeno nechci pa
Renáta
 

RE: bulmastif

Příspěvekod Klára » stř 08. dub 2009 19:07:17

Ahojík, zajímalo by mě, jestli je to pejsek vhodný do bytu. Jestli není až příliš aktivní a zajímalo by mě kolik toho sežere. Kolik tak zhruba za týden atd.? Chtěla bych ho do bytu a jako ochránce k dětem. Měla jsem už německou dogu, ta byla dost aktivní tak do tří let, pak se z ní stal pěkný lenoch. Povahu bulmastifa neznám, ale pejsek mě velmi láká...
Děkuji..
Klára
 

Štěně

Příspěvekod Blaščík F. » pon 11. kvě 2009 17:35:42

Zdravím všechny příznivce bulmastifů... Moc se mi tohle plemeno líbí a chci si jej pořídit...nevíte náhodou někdo o nějakých stěňatech bez pp. ?
Blaščík F.
 

RE: Štěně

Příspěvekod Alena » ned 31. kvě 2009 22:51:11

Dobrý den znám jednu pani co musí odložit fenu je z pp 12000,-Kč. Kontakt 724930912
Alena
 

štěňátko

Příspěvekod Monika » stř 15. črc 2009 12:10:52

Ahoj, bohužel nás po 8 letech opustil náš milovaný labrador Sam a tak hledáme nového člena rodiny. Moc se nám zalíbili Bulmastifové, jenže momentálně nevíme o žádných štěňátkách. Kdyby měl někdo nějaké informace, mohl by mi prosím napsat na montshi.k@seznam.cz? děkuji
Monika
 

bullmastif

Příspěvekod ivana » pát 20. lis 2009 21:59:22

Dobrý večer. Jestli někdo váhá, zda si pořídit bullmastifa, ať zváží jeho prostorové požadavky - nestačí mu být v bytě a taky nechtěně devastuje ( stopy jak od slona, odřené zdi, sliny všude...). Jinak je to ten nejmilejší přítel, jakého můžete mít! My ho máme dva roky a stal se naší součástí natolik, že s námi absolvuje i dovolené apod. Miluje rodinu a všechny její přátele. Neváhejte!!!
ivana
 

RE: bullmastif

Příspěvekod hlinovi » sob 28. lis 2009 15:41:01

ahojjj přiznivci plemene bulmastif zdravíme vás z Rakovníka, pokud si chcete prolédnout pár foteček tak můžete na našich stránkcáh www.bulmastif.info
hlinovi
 

Pozor na ně

Příspěvekod Chovatel » čtv 04. úno 2010 22:31:45

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/191244-trojice-psu-roztrhala-sveho-majitele.html
Chovatel
 

Další

Zpět na Psí plemena