Granule Brit Premium by Nature

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Granule Brit Premium by Nature

Příspěvekod Mali1777 » ned 10. úno 2019 23:14:56

Dobrý den, máte někdo zkušenost s granulemi Brit Premium by Nature? Měly by mít teď relativně nově pozměněnou recepturu, především co se masa týče, tak by mě zajímalo, jaké jsou :-) Předem mockrát díky!
Mali1777
 

Re: Granule Brit Premium by Nature

Příspěvekod terkaterča » stř 20. úno 2019 18:12:38

Zdravím, my s nimi krmíme oba naše boxery a nikdy žádný problém, chutnají jim a nestojí majlant... za mě jedině super.
terkaterča
 

Re: Granule Brit Premium by Nature

Příspěvekod Anna F. » pát 22. úno 2019 15:58:07

Já ano! Jsme s pesanem u Britu už cca 3 roky a pořád jsme oba velice spokojení! Je sice pravda, že dřív byly levnější, každopádně složení změnili rozhodně o dost k lepšímu… hlavně právě co se masa týče a myslím, že se momentálně vyplatí ještě o dost víc :-)
Anna F.
 

Re: Granule Brit Premium by Nature

Příspěvekod Markus18 » pon 25. úno 2019 17:34:27

Dobré odpoledne, u nás také spokojenost, bafanům se po nich zlepšila srst, chutnají jim a nové složení bezva… pro nás ideál.
Markus18
 

Re: Granule Brit Premium by Nature

Příspěvekod Daniela H. » úte 30. dub 2019 13:29:34

Krmili jsme těmi původními fenu 5 let, teď jsme změnili na tyto. Paní ve zverimexu mi vysvětlovala, že jsou kvalitnější, takže v lehkém zdražení problém nevidím. Přechod byl v pohodě, psovi chutnaj = za nás dobrý.
Daniela H.
 

Re: Granule Brit Premium by Nature

Příspěvekod Ninka » pát 24. kvě 2019 21:58:15

Ke granulím dáváme ješt jako doplněk salám - https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi? ... 6802-salmy.
Ninka
 

Re: Granule Brit Premium by Nature

Příspěvekod Bertula » ned 26. kvě 2019 14:02:04

Dívala jsem se, že ho nají v akci 5+1 zdarma. Tak ho koupím.
Bertula
 

Re: Granule Brit Premium by Nature

Příspěvekod Teruša » pát 14. čer 2019 18:51:10

My jsme začali pejskovi dávat konzervy Brit monoprotein. Má problémy se zažíváním. Moc mu chutnají.
Teruša
 

Re: Granule Brit Premium by Nature

Příspěvekod Nataly » úte 18. čer 2019 10:39:23

Známe je, taky potřebujeme kvalitní krmivo. Náš mazel je už postarší, takže konzistence paté z konzerv Brit monoprotein mu vyhovuje.
Nataly
 

Re: Granule Brit Premium by Nature

Příspěvekod Gábina » čtv 20. čer 2019 17:59:43

Na stránkách www.krmivo-brit.cz jsme koupili granule care mini pro maličké psí plemena. Náš ratlíček je moc spokojený.
Gábina
 

Další

Zpět na Zdraví a výživa

cron