Je možné vrátit psa

Chovatelské stanice, domácí chov, postřehy, rady

Příspěvekod IRENA » ned 24. kvě 2009 15:15:09

V srpnu nám přejeli pejska tak jsem si vzala štěně z útulku bez porady s rodinou,krom toho máme ještě tříletého labradora a kočku.Pejsek je kříženec moc milý a hezký bílý s puntíkama.Doma ale nadšený nebyli nakonec ho ale přijmuli.Jenže malej začal zlobit nepočítám období co vyváděl jako štěně stim se počítá.Nebere nás na vědomí ,většího psa usurpuje ten se přednim jenom někam skovává kočku má jak hračku Rodina ho chce vrátit
IRENA
 

RE:

Příspěvekod Lena » pon 12. říj 2009 17:20:19

To je bohužel častý úkaz,vezme se pejsek z útulku a po čase zjistí nový majitel,že to nezvládá.Pro pejska,který se opět vrátí je to trauma. Nezlobte se,ale je to nezodpovědné.Musíme si uvědomit,že pejsek z útulku už má něco za sebou,proto potřebuje snad větší pozornost a péči,než štěně od chovatele. To je jako kdybychom si vzali z dětského domova 5leté dítě a zjistili,že je jinak vychované,než očekáváme.Vrátíme ho proto také? Nemám k tomu co dodat.
Lena
 

RE:

Příspěvekod Alena » pát 06. lis 2009 8:27:08

Přesně tak jak píše Lena, když si berete psa z útulku musíte počítat s tím, že s ním bude víc práce a že bude potřebovat víc Vašeho času a taky správnou výchovu. A myslím, že byste se měla zajímat o to jak tohoto psa nějak napravit, než jak ho vrátit.
Alena
 

RE:

Příspěvekod Mauglí » ned 06. pro 2009 9:29:07

Ahoj-ja mam dva pejsaní utulku a jednoho jsme si vzali navanoce minuli tedka budo mit oba pejsaní vanoce spolu druhe.Pejsan je dospjělak diš sme siho vzali ovšem sme to rodina spolu museli probrat nejprve neš me tenhle krok udělali mamho doma a taki snim fenku oba maji zasebou nějakou skušenost špatnou oba jsou cizim neduvěřivi lidem a pejskum a vim že moji trpjelivosti a lasku kterou jim davam to skvele zvladam nedal bich je ani zanic odsebe je duležite hnetka a pomalu vichovou pejsana diš ji ma od začatku to štenatko lip se zvlada snim žit.Vim diš je pejsan starši je vichova naročnějši kor diš je dospjeli.
Mauglí
 

RE:

Příspěvekod Andrea » úte 10. srp 2010 9:31:38

Ano, špatně rozmyšleno a dnes mi po týdnu vrátí štěně...takže pro mne velké ponaučení...jednat s lidmi tak jak oni jednaní se mnou
Andrea
 

RE:

Příspěvekod nekdo » čtv 12. srp 2010 15:45:56

ano, to ano.ale snad lepsi nezli kdyby je dali do utulku,ne?
nekdo
 


Zpět na Chovatelství

cron