Kavalír King Charles španěl

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE:

Příspěvekod Zuzulík » pon 07. pro 2009 17:00:47

Určite navštívte veterinára, možno nebolo šteniatko odčervované, možno má niečo s črevami alebo žalúdkom. Aj naša sučka kakávala častejšie, ale brucho nafúknuté nemala, ani žiadnu krv v stolici.
Zuzulík
 

Foto

Příspěvekod Valent » čtv 17. pro 2009 14:57:09

Dobrý den mohla bych si jen vaše fotky vypůjčit na jednu virtuální hru???
Valent
 

RE: maluska

Příspěvekod kyki » úte 05. led 2010 15:52:14

asi 1hod. protože je to velkmi mazlivé plemeno.Je mu velmi smutno.Kňučí,škrábe na dveře.
kyki
 

Naše slečna nechce granulky

Příspěvekod Ivana » pon 01. úno 2010 15:02:23

Dobrý den,chtěla bych Vás všechny poprosit o radu jak naučit načí 6. měsíční slečnu jíst granulky. Radši nebude jíst nic...
Ivana
 

RE: maluska

Příspěvekod jolana » čtv 18. úno 2010 0:44:59

Mame pejska a kdyz zustane doma sam dele,tak po nasem navratu na nas steka,vita a pak snama nemluví.Lehne si chvili lezi povidame si snim,nereaguje a po chvili zacne mrskat ocaskem a pak jsme zase kamaradi.Jsou zlaticka.
jolana
 

linaní

Příspěvekod jolana » čtv 18. úno 2010 0:48:12

Prosim o radu.Vim,ze kazdy pejsek lina ale nas lexicek se mi zda ze,lina vice nez ma byt.Prosim o radu jak zabranit nebo omezit .dekuji.Vam
jolana
 

RE: Naše slečna nechce granulky

Příspěvekod Hana » sob 13. bře 2010 18:14:18

Dobrý den, zkuste změnit značku granulí. Náš Endík je pravidelně střídá, protože jak je má delší dobu tak mu nechutnají. Velký úspěch měli granule Pro Plan ( drůbeží,lososí). K9 ale i Peddigri. Našemu kocourovi, když má možnost tak vyluxuje misku kočičích granulek.
Hana
 

RE: maluska

Příspěvekod Hana » sob 13. bře 2010 18:22:40

Souhlasím s tím, že jsou to umazlené zlatíčka. Endík jak přidjdeme domů má své rituály při vítání. Nejdříve nám vynadá a pak vyskočí na postel a tam je hlavní uvítání. Musí nás očichat, oblíznout a přitulit se. Jak za ním nejdeme, tak se na chvilku urazí a pak si běží pro piškotek do kuchyně. Když dlouho nejdeme,tak si pro nás přijde. Nejvíc je spokojený, když má celou svou smečku doma pohromadě.
Hana
 

RE: linaní

Příspěvekod Hana » sob 13. bře 2010 18:33:27

S línáním se musíte smířit. Pro zmírnění můžete koupi vitamíny, které prospívají srsti ( např. Fitmin) . Jinak vše vyřeší smeták nebo vysavač. Pokud máte pochybnosti, tak se zeptejte veterináře. Mě řekl, že dlouhé chlupy jsou líp vidět.Teď taky nastává doba, kdy trochu mění srst, tak víc línají.
Hana
 

Dotaz

Příspěvekod Lucka » ned 04. dub 2010 22:36:41

Zajimá mě o tomhle plemenu, jestli je možné naučit pejska i pro venkovní venčení bez vodítka. Přece je to jenom jednoduší, slyčela jsem že toto plemeno je velice tvrdohlavé a neposlušné. Prosím vyvraťte mi to. Děkuji :)
Lucka
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron