Kavalír King Charles španěl

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: Dotaz

Příspěvekod dáša » sob 10. dub 2010 19:33:25

Venčím bez vodítka. Učila jsem ho postupně, vždy dostal pamlsek když poslechl. Běží vždy přede mnou a ohlíží se kde jsem. Když je vzdálenost větší, tak se zastaví nebo přiběhne. Chce to trpělivost a hlavně CHVÁLIT.
dáša
 

RE: Dotaz

Příspěvekod Ilona » ned 11. dub 2010 20:53:08

Kavalír je plemeno, které se dá vycvičit jako každé plemeno. S našimi kavlíry cvičíme klasickou základní poslušnost a máme i zkoušy ZZO, ZOP a zúčastňujeme se i závodů. (chov.stanice Arinin sen). Kavalíři i rádi běhají agility, pokud je člověk důsledný a vždy na procházku nosí pamlsky (odměny), dá se kavalír naučit přivolání i další cviky. Pokud má kavalíra někdo neposlušného není to jím, ale pánečkem.
Ilona
 

Kavalírek

Příspěvekod Návštěvník » ned 20. čer 2010 10:35:26

Máme doma půlroční fenečku a kouše si přerostlé chlupy na uších. Vím, že se srst udržuje jen kartáčováním, že se nestříhá, max.mezi drápky. Ptám se proto, že se ty uši nedají rozčesat, a ty rousy nevypadají hezky.
Návštěvník
 

RE: Kavalírek

Příspěvekod Návštěvník » čtv 12. srp 2010 16:21:29

je kkcs hezci nez seltie?ja si myslim ze ne.
Návštěvník
 

Re: Kavalír King Charles španěl

Příspěvekod Zuzik » pát 04. srp 2017 11:26:26

Prosím chtěla by jsem se zeptat, že náš 5ti měsíční kavalírek, sice umí cviky jako: sedni, lehni, zůstaň, ale ne pocem (neučíme na ¨k noze¨) někdy úplně neposlechne a i když na procházkách bývá jako zlatíčko, čeká na mně atd... tak jakmile uvidí nějakého člověka, jako kdyby na všechno zapomněl a vůbec neposlouchá. Jednou se mi rozběhl za kolem a já jej nedokázala zavolat, když kolo zajelo za zatáčku, kavalírek se zastavil a vrátil se ke mně, neměla jsem jinou možnost než ho pochválit za to? že přišel, ale stejně mi toto ¨bláznovství po lidech¨ dělá starosti. Prosím poraďte co s tím mám dělat.
Zuzik
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 04. srp 2017 11:14:04

Předchozí

Zpět na Psí plemena

cron