Kloubní výživa

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Kloubní výživa

Příspěvekod Návštěvník » úte 15. bře 2016 16:35:14

Ahoj, potřebovala bych pomoct s výběrem kloubní výživy pro našeho labradora. Celkem se mi zalíba Aptus, četla jsem na něj positivní reference, máte s ním někdo zkušenosti? Je lepší, než známější Alavis?
Návštěvník
 

Re: Kloubní výživa

Příspěvekod 4max » úte 26. črc 2016 19:53:15

Problémy s klouby mají psi i lidé. Reklama na kloubní výživu vzbuzuje dojem, že užíváním toho "správného" doplňku stravy bude problém rychle a napořád vyřešen. Zdá se ale, že skutečnost není tak růžová. Podívejte se na tento článek, kde jsou možnosti potravinových doplňků pro kloubní výživu popsány.
4max
 

Re: Kloubní výživa

Příspěvekod Markéta » ned 16. srp 2020 20:33:44

Potřebovala bych radu, jak kvalitně krmit svého psa? jaké krmivo kupujete? se kterým máte dobré zkušenosti, a u kterého naopak ne?
Markéta
 

Re: Kloubní výživa

Příspěvekod Petra55 » úte 18. srp 2020 22:57:04

Pokud se jedná o kupované krmivo, tak jsem opravdu hodně vybíravá. Dostává jen kvalitní konzervy a granule, které mají kvalitní složení a obsah masa.
Petra55
 

Re: Kloubní výživa

Příspěvekod Markéta » čtv 20. srp 2020 2:10:05

No a kde je kupujete? jaký obsah masa bych tam měla hledat, abych tedy podle toho poznala, že se jedná o kvalitu?
Markéta
 

Re: Kloubní výživa

Příspěvekod Petra55 » pát 21. srp 2020 20:20:20

Podívejte se na krmivo brit, kde když si srovnáte složení, tak uvidíte, že jde o kvalitní krmivo. Například u granulí vidíte velký obsah masa, pěkně voní a náš pes je má opravdu rád.
Petra55
 


Zpět na Zdraví a výživa

cron