Konzervy

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Konzervy

Příspěvekod Alexandra L. » ned 14. dub 2019 20:38:38

Dobrý den všem pejskařům, neměli byste prosím tipy na kvalitní konzervy, ve kterých nebude semleté kdo ví co, ale bude se dát na složení fakt spolehnout? Budu moc vděčná, díky!
Alexandra L.
 

Re: Konzervy

Příspěvekod teritucnak » pát 19. dub 2019 20:05:51

Zdravím, pokud hledáte něco opravdu kvalitního, doporučuju mrknout na konzervy Brit Fresh, je to poměrně nová řada a určo stojí za zkoušku! Pro naše pejsky jednička, hlavně ta hovězí s dýní, té by se mohli užrat :-D
teritucnak
 

Re: Konzervy

Příspěvekod Mirka228 » ned 21. dub 2019 12:25:16

My konzervy bereme jako odměnu a abych řekla pravdu, tolik zde na složení nedbáme jako např. u granulí… Myslíte, že i u konzerv, které dáváme jednou za 3 dny (cca) může obsah hrát tak velkou roli?
Mirka228
 

Re: Konzervy

Příspěvekod Lovičák D. » pon 22. dub 2019 14:36:06

Tak to rozhodně, já osobně zastávám názor, že tak, jak dbám na svoji stravu, musím a chci dbát i na stravování pejska a to jak co se kvality granulek, tak pak i konzerv týče. To, jestli je dáváte méně nebo více často, podle mě také nehraje tak velkou roli, prostě je dostává :-) My jsme s konzervami i suchým krmivem u Carnilove a absolutní spokojenost.
Lovičák D.
 

Re: Konzervy

Příspěvekod Dominika Nováčková » stř 24. dub 2019 19:54:25

Hezký den, já se přidávám s Brit Fresh, dáváme je teď sice poměrně krátce, ale jsem si téměř jistá, že jen tak měnit nebudeme :D Pejskům moc chutnaj a navíc jsem i já spokojená právě co se složení týče, jednoduše paráda
Dominika Nováčková
 

Re: Konzervy

Příspěvekod korys » úte 30. dub 2019 13:08:20

Dobrý den, osobně se také přikláním ke značce, která tu zaznívá nejvíc. Střídala jsem více druhů, vždy podle toho, co bylo v akci, ale poslední dobou dáváme skoro výhradně králičí Monoprotein, protože feně nejvíc jede. S Fresh zatím zkušenost nemáme, takže nemohu soudit, ale asi teda zkusím koupit, až se jí (jestli někdy :D ) ten kralda omrzí.
korys
 

Re: Konzervy

Příspěvekod elisia » pát 31. kvě 2019 21:45:49

Dávám různý, nejčastěji asi Carnilove konzervy, po těch se fena může užrat.
elisia
 

Re: Konzervy

Příspěvekod Lucasice » sob 21. zář 2019 21:44:00

Brit je prostě topovka, já miluju všechny jejich výrobky a psi mi prospívají jak nikdy.
Lucasice
 

Re: Konzervy

Příspěvekod gábina » pon 23. zář 2019 12:29:18

já konzervy moc nedávám ale když už tak tyto https://www.mdshop.cz/bonacibo-konzervy ... cce-400-g/:) moji pejsci je milují
gábina
 

Re: Konzervy

Příspěvekod Lucasice » úte 24. zář 2019 20:46:03

Je super, že má každý svou oblíbenou značku.
Lucasice
 

Další

Zpět na Zdraví a výživa

cron