Krmení pouze konzervami

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Krmení pouze konzervami

Příspěvekod Lili Linda » sob 15. čer 2019 12:21:08

Dobrý den, prosím o radu, máme doma fenku jezevčíka (15 let) a nevíme si momentálně rady s krmivem. Dřive jedla proplan, ale poslední dobou nám granule odmítala... na doporučení známé jsem začala přemýšlet nad variantou krmení pouze konzervami, tak by mne zajímalo, jestli máte někdo s tímto stravováním taky zkušenost.
Lili Linda
 

Re: Krmení pouze konzervami

Příspěvekod Petra Stistko » úte 18. čer 2019 22:25:40

Já bych se toho nebála, já sice krmím normálka granulemi, ale několik známých, co kupují pouze konzervy a jsou spokojení, znám!
Petra Stistko
 

Re: Krmení pouze konzervami

Příspěvekod ptriciehlavackova » čtv 20. čer 2019 20:32:04

Zdravím, já granule nekoupila už ani nepamatuji… samozřejmě ne, že bych proti suchému krmivu něco měla, to ne, každopádně naší fence jednoduše nikdy žádné nesedly a vzhledem k tomu, že jsem to nechtěla lámat přes koleno, našla jsem alternativu právě v konzervách a nemůžu si to momentálně vynachválit. Kupuji Brit Mono Protein a jedou jí jako nic jiného :-D
ptriciehlavackova
 

Re: Krmení pouze konzervami

Příspěvekod psimamka » ned 23. čer 2019 10:35:26

Já dávám konzervy převážně pouze jako odměny, ale co jsem četla v časopisech a na netu, pokud člověk vybere kvalitní produkt a není v daných konzervách semleté kdo ví co, rozhodně by to nemělo dělat neplechu, naopak myslím, že je to pak naprosto srovnatelné s krmením suchým, akorát v jiné formě...
psimamka
 

Re: Krmení pouze konzervami

Příspěvekod Lili Linda » úte 25. čer 2019 19:22:39

Znovu přeji dobrý den a moc děkuji za tipy a zkušenosti, půjdem do toho!
Lili Linda
 


Zpět na Zdraví a výživa

cron