Krmivo (ne suché)

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Krmivo (ne suché)

Příspěvekod SimonaKb. » úte 18. úno 2020 10:20:31

Ahoj všem pejskařům , měl by tu někdo doporučení na kvalitní krmivo, které nebude suché? Granulky ani jednomu z našich bafanů nikdy extra nejely, tak bych ráda zkusila jinou formu.
SimonaKb.
 

Re: Krmivo (ne suché)

Příspěvekod Danica » stř 19. úno 2020 11:30:15

Zkuste se podívat na www.krmivo-brit.cz. Mají na výběr spoustu masových konzerv. Nášemu pejskovi chutnají z řady Fresh.
Danica
 

Re: Krmivo (ne suché)

Příspěvekod ptriciehlavackova » stř 19. úno 2020 20:24:59

Zdravím, samozřejmě neznám konkrétní situaci, každopádně náš Arny ze začátku granule taky moc nechtěl a po vyzkoušení pár značek jsme našli úplně suprové a do teď se jich nemůže nabažit…
ptriciehlavackova
 

Re: Krmivo (ne suché)

Příspěvekod Simona Kb. » čtv 20. úno 2020 21:30:43

Ano, to jsem si ze začátku také myslela, že bude náš případ, ale značky už jsme obtočily 3, tak jsem došla spíš k závěru, že to nemá cenu lámat přes koleno. Uvidím, jestli se tu najdou nějaké zkušenosti a popřípadě se zeptám veta, jestli je to normální nebo nějaký problém, popřípadě i co by doporučil.
Simona Kb.
 

Re: Krmivo (ne suché)

Příspěvekod Luciuss » ned 23. úno 2020 10:47:02

Za mě jednoznačně Brit, kupujeme jejich Monoprotein konzervy (skoro 80% masa, zbytek např. králičí vývar) a pesani jsou milionkrát spokojenější než na suchých granulkách, u nás holt taky nesedly.
Luciuss
 

Re: Krmivo (ne suché)

Příspěvekod Milka » pon 24. úno 2020 20:40:21

Monoproteinové konzervy znám, máme staršího pejska, má citlivé zažívání, takže mu maximálně vyhovují.
Milka
 

Re: Krmivo (ne suché)

Příspěvekod ptriciehlavackova » pon 24. úno 2020 22:36:27

Tak to pak samozřejmě chápu, za každou cenu u granulek v dnešní době tolika možností naštěstí není potřeba, navíc pokud vyloženě nesednou. V tom případě bych se taky přikláněla k něčemu, jako je ten Brit - hodně masa, fajn cena a zároveň je to krmení plnohodnotné.
ptriciehlavackova
 

Re: Krmivo (ne suché)

Příspěvekod Simka » stř 26. úno 2020 21:19:34

A zlepšilo se mu zažívání Milko? Moc mě to zajímá, máme taky podobný problém.
Simka
 

Re: Krmivo (ne suché)

Příspěvekod Milka » pát 28. úno 2020 22:59:32

Zažívání mu funguje jak má, je vidět, že je spokojený.
Milka
 

Re: Krmivo (ne suché)

Příspěvekod Simka » pát 13. bře 2020 20:22:53

Už jsem monoproteinové konzervy koupila a pejskovi je začala dávat. Chutnají mu což je fajn.
Simka
 

Další

Zpět na Zdraví a výživa

cron