Krmivo Platinum natural

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Příspěvekod Čita » čtv 15. říj 2009 23:12:05

Ahoj, moc by mne zajímalo, kdo z vás krmí svoje pejsky těmito granulkami. Dostala jsem na ně doporučení a nevím, jestli je mám koupit, nebo ne. Mám bílé pejsky a bojím se rezivění srsti. Také jsem se kdesi na fóru dočetla, že jsou tyto granule moc slané. Dostala jsem vzorek a pejskům moc chutnají!Tak bych uvítala každou vaši zkušenost. Moc díky!
Čita
 

RE:

Příspěvekod Marie » čtv 29. říj 2009 10:02:15

Zdravím,já platinem krmím všechny své psi,včetně štěňátek a jsem nadmíru spokojená,dokonce i můj extrémně vybíravý pes je baští velmi rád už od prvního podání a to bylo pro mě rozhodující,neboť už jsem nevěděla čím ho krmit.
Marie
 

RE:

Příspěvekod Lída » čtv 03. pro 2009 1:05:07

Zdravím, moje kamarádka krmí Platinem. Má pudla apricot a právě kvůli srsti krmí tímto krmivem. S krmivem je dost spokojena.
Lída
 

granule

Příspěvekod martina » pon 25. led 2010 18:35:15

Dobrý den,nemáte někdo zkušenosti s granulema Anka nebo K-9?
mám 9 měsíců starou fenku a zatím jsem ji krmila Nutramem,ale složením se mi zdá dobrá i Anka a K-9 a cenově přijatelné.
martina
 

Krmivo Brit

Příspěvekod Návštěvník » stř 17. bře 2010 23:05:14

Máte někdo zkušenost s tímto krmivem?Ať už negativní či pozitivní, pište prosím!
Návštěvník
 

RE: Krmivo Brit

Příspěvekod Návštěvník » stř 17. bře 2010 23:08:42

Celý název je Brit Care!
Návštěvník
 

RE: Krmivo Brit

Příspěvekod Nora » čtv 18. bře 2010 10:16:13

Dobrý den, my jsme Britku zkoušeli, pro štěňata, velkých plemen a naše leonka tyto granule sice papala ale měla po nich průjem. Teď už jako 15 měsíční je na vařeným a granule má jen občas. Má Eukanubu.
Nora
 

RE: Krmivo Brit

Příspěvekod Návštěvník » čtv 18. bře 2010 18:59:11

A můžu se zeptat jaké přednosti vidíte v používání Eukanuby?
Návštěvník
 

RE: Krmivo Brit

Příspěvekod Nora » čtv 18. bře 2010 23:18:33

popravdě žádný. Všichni naši pejsci mají granule jen jako chuťovku. Pročetla jsem složení granulí a zjistila, že obsahují málo masa a složení mají skoro stejné všechny značky, ať je to drahá značka či granule ze supermarketu. Ty levnější granule jsou mastnější aby pejskům více chutnali, ty dražší mají více bílkovin a jsou drobek výživnější (maso 14až 20%). Je to rychlé a jednoduché, bez práce dát pejskovi do misky granule ale víte co vlastně jí? Takže my jsme na vařeným (kuře, rýže, vločky, mrkev) Přesně vím co pejsek dostává a je i řekla bych, veselejší, jako by ožil. Ne každý musí semnou souhlasit ale pes je masožravec a žádná granule to nenahradí.
Nora
 

RE: Krmivo Brit

Příspěvekod KaroLL » stř 31. bře 2010 19:13:02

Máte pravdu, že jistotu v tom, co do sebe pejsek dostane nemám, když krmím granulemi. Ale jsou určitě lepší a horší granule.Já už si objednala vzorky Brit care, a pejsanům chutnají, tak jsem ráda, složení mi příjde slušné, navíc je to česká firma, žádný dovoz..
KaroLL
 

Další

Zpět na Zdraví a výživa

cron