Lovecký pes

Chovatelské stanice, domácí chov, postřehy, rady

Jakého psa koupit

Příspěvekod Michal » sob 02. led 2010 14:58:51

Dobrý den, měl byc na vás dotaz. chtěl bych nějakého psa, s kterým by jsem mohl chodit na hony bažantů. Bohužel mám omezené zdroje financí takže určitě vím že nechci s pp. Ale mám do ma taky děti, a chtěl by jsem aby dětem neublížil. prosím poraďte!
Michal
 

RE: Jakého psa koupit

Příspěvekod Bohumil Honzík » stř 03. úno 2010 15:52:38

Vážený pane,
se psem bez PP na hony chodit nemůžete a jesttli nemáte peníze na psa s PP tak raději žádného nekupujte.Nákup psa je v podstatě ta nejmenší investice.Potom musíte kupovat krmení,vetreinář očkování,zkoušky,výstavy atd.Dětem kupte křečka nebo morče.
S pozdravem B.Honzík
Bohumil Honzík
 

RE: Jakého psa koupit

Příspěvekod Lenka » pát 19. úno 2010 15:08:22

Absolutně souhlasím s Bohumilem. S pozdravem LH.
Lenka
 

potrhlí kokr

Příspěvekod michaela » pon 15. bře 2010 13:37:07

Dobrý den mám doma dva pejsky kříženku velšgorki 14 let, a kokříka s pp 1 rok.Fenka je ve ve všem v pohodě ale kokřík je na zabití. Jeho rodiče mají skvělé předpoklady vyděla jsem diplomy a jiné papíry. Chtěly jsme lovecký výcvik
nebo agility od prvního dne jsme poctivě trénovaly základní povely v 6 měsících jsme začaly chodit na cvičiště ale brzy nás instruktoři poslaly na individualní výcvik že kazí ostatní psy. Nezajímám ho já, cvičitel, pamlsky, hračky nic, vidí psa nebo jiné zvíře a je v tranzu, není agesivní chce si jen hrát nebo lovit( loví živé holuby a nosí je aniž by jim něco udělal jen je oslimtne, protože je vidí). Jinak když jsme v klidném prostředí poslouchá na slovo je to takový hysterický mazel nesnáší samotu a když někdo nebo on odchází. Co dělat s tím výcvikem ? děkuji dravalvice@seznam.cz
michaela
 

Příspěvekod karel » úte 19. říj 2010 17:35:04

tolikrát již zminované PP je stejně poloviční podvod sam jsem se potkal se situací kdy tzv chovatel špičkovy jak sam o sobě tvrdil udával za otce psa ktery byl už rok mrtvy ale ve vámi tak duležitě uznavaných PP byl uveden takže ti to tzv PP je jen cár papíru pro předražení psa
karel
 


Zpět na Chovatelství

cron