mam koupat psa ?

Chovatelské stanice, domácí chov, postřehy, rady

Příspěvekod xara » pát 12. čer 2009 18:48:27

dobrý den chtěl bychse zeptat mam psa Parson Russell Terrier a chci se zepta jestli toho psa okoupat nebo jestli mu neuškodi to v zverimexu mi řikali že pokud nemusim tak at ho nekupu co nato vy řikate děkuji za vaše odpovědi
xara
 

RE:

Příspěvekod JanaZ » čtv 25. čer 2009 17:09:29

Já bych ho taky nekoupala zbytečně:)
Psa koupu jenom když je špinavej, třeba když skočí do bláta, nebo jednou, mi dokonce vlezl do vany:D
JanaZ
 

koupání shi-tzu

Příspěvekod Verča » čtv 02. črc 2009 22:23:54

dobrý den já koupu své psi shi-tzu zkoro pořád vadí mi když venku zmoknou tak jak smrdí psinkou nevadí to?
Verča
 

RE: koupání shi-tzu

Příspěvekod JanaZ » stř 08. črc 2009 10:55:15

tak ty bych asi taky koupala:) jestli mají dlouhou srst..
JanaZ
 

RE:

Příspěvekod Nociarová Renáta » pát 10. črc 2009 21:21:08

Zdravím.
Pokud to není zcela nutné, tak bych psa nekoupala vůbec. Daleko horší je zapařený pes s kožními problémy. Takové neustále koupání a špatné vysušení psa může být jednou z příčin kožních onemocnění.
Nociarová Renáta
 

RE:

Příspěvekod angel » sob 11. črc 2009 17:04:52

Dobrý den. Já mám pejska jen krátce, ale jako velmi čilé štěně se už stačil vyválet v něčem co mu velice vonělo. My jsme z toho už tak nadšení kupodivu nebyli :-D...podle mě by se pes měl koupat jen pokud opravdu nevoní, nebo je zapařený. bláto se dá očistit třeba jen vlhkým hadrem( pokud pejsek nevypadá jako blátivá koule :-D) ale to záleží taky na typu srsti.
angel
 

RE:

Příspěvekod Eva - Feride » sob 11. črc 2009 23:15:26

Dobrý den, já se zabývám dermatologií psů a ostatních kožešinových zvířat a dnes jsem sem náhodou zabrousila a docela mě zaujalo jak lidé nekoupou své pejsky! Obecně platí že se pes má koupat asi 1x za měsíc, ale záleží na kosmetice, jestli si koupíte obyčejný šampon v obchodě, či zveráči, tak raději koupejte co nejméně, protože se kůže vysuší a pes má lupy. Já doporučuji kosmetiku Iv San Bernard a vždy používat jak šampon i kondicionér i u drsnosrstých plemen, nebojte srst Vám nezměkne, ba naopak kůže se vyživí a bude zdravá, také u velkých psů je to senzační, efekt vydrží dlouho a pes dlouho nesmrdí.
Všem přeji hezký den.
Eva - Feride
 

RE:

Příspěvekod Usinka » pát 31. črc 2009 13:53:22

Tak my koupeme jen podle potreby,pouzivame sampon Vetriderm a ten se nam osvedcil.Od stejne firmy mame i Advantix proti komarum a klistatum.
Usinka
 

RE:

Příspěvekod Michal » ned 16. srp 2009 21:11:59

Mela jsem RR a koupala jsem ho casto 1 2krat do mesice a rozhodne mu to neuskodilo. Byl hrozne rad kdyz se okoupal a zadne sampony pro psy jsem take nepouzivala. Mel normalni sprchove gely pro lidi a sampony loreal a samozrejme balzam a vonel daleko vic nez kdyby mel spec.sampon..
Michal
 

RE:

Příspěvekod bibibi » stř 30. pro 2009 18:43:40

Já teda nemám Jack... ale někdy stačí jen pejska vyčesat a otřítvlhkou rukavicí :D
bibibi
 

Další

Zpět na Chovatelství

cron