Máme jednu fenku a chce druhou...

Diskuze o všem možném, co se nevešlo do ostatních témat

Máme jednu fenku a chce druhou...

Příspěvekod Erinka » stř 11. led 2012 15:40:18

Zdravím všechny a poprosila bych o Váš názor.
V srpnu jsme si pořídili fenku Rhodéského ridgebacka, máme rodinný dům se zahradou 4000m2 na vesnici. Chtěli jsme hlavně dobrého hlídače, což teda je :-), třičtvrtě roku bude venku ( jsme hodně venku, takže v podstatě s námi je pořád :-), na procházky chodíme denně ( máme dvě malé děti 2,5roku a 5let), je vycvičená, na cvičák manžel chodí dvakrát týdně. V současné době přece jen ještě zvažujeme, že pořídíme ještě naší fenečce kámošku a to fenku jorkšírského teriéra.. říkáme si, že v létě i jaře můžou fenky pobíhat po zahradě spolu a v případě, až budu chodit do práce ( zatím jsem na mateřské), tak budou dvě a nebudou tak smutnit.

Máte někdo zkušenosti se dvěma fenkami různých ras? Snesou se?
Pejska nechceme, máme strach, aby nám pak náhodou když nebudeme doma nevznikla rasa jorkšíro ridgeback .
Jinak naše fenka je přátelská, neagresivní, zvídavá,ale poslušná, s ostatními psy vychází nekonfliktně, je jí 7m.

Budu ráda za Vaše názory i zkušenosti.
Děkuji:)
Erinka
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 11. led 2012 15:37:58

Re: Máme jednu fenku a chce druhou...

Příspěvekod Milovnice psů » stř 07. bře 2012 18:08:44

Je možné že kvůli stejnému pohlaví se fenky nesnesou. Možná budou vidět jedna v druhé konkurenci. raději pořiďte psa a nechte jednoho ze zvířat vykastrovat, nechcete-li případná štěňata.
Milovnice psů
 

Re: Máme jednu fenku a chce druhou...

Příspěvekod Ter » stř 07. bře 2012 18:43:53

Já bych klidně do další fenky šla. Znám několik lidí, kteří mají doma dvě feny a problémy s tím nejsou. Záleží jen na tom, jak nastavíte pravidla. Já měla vždycky dva psy a bez problémů
Ter
 

Re: Máme jednu fenku a chce druhou...

Příspěvekod Sabina » stř 07. bře 2012 19:07:41

Dobrý den,máme doma dvě fenky(čivavu,pinče) a úplně v pohodě.:-)
Sabina
 


Zpět na Všeobecná diskuze