Německý ovčák

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Hodí se německý ovčák do panelákového bytu

Příspěvekod Pavlína » pát 06. bře 2009 15:30:31

Německý ovčák je populární plemeno. Chtěla bych se zeptat, zda je pro německého ovčáka únosné žít v panelákovém bytě. Před půl rokem nám umřel náš kokršpaněl Ben a chtěli bychom si pořídít většího pejska. Nový pejsek by určitě nedostatkem pohybu netrpěl s Beníkem jsem byla venku takřka pořád a ještě se několikrát do měsíce proběhl na chalupě. Byt máme 3+1 a plánuji, že bych s novým pejskem chodila i na "cvičák". Můžete mě někdo kdo má s německým ovčákem zkušenosti tuto volbu doporučit?
Díky Pavlína Stejskalová
Pavlína
 

RE: Hodí se německý ovčák do panelákového bytu

Příspěvekod eva » sob 02. kvě 2009 9:01:10

Nedělej to
eva
 

RE: Hodí se německý ovčák do panelákového bytu

Příspěvekod milos.fort@inmail.cz » pát 15. kvě 2009 6:51:56

nedělejte to !!! Byl by to strašný chudinka, mám též vlčici a té je velká zahrada příliž malá, musím s ní běhat a chodit na cvičák každý den !!
milos.fort@inmail.cz
 

RE: Hodí se německý ovčák do panelákového bytu

Příspěvekod Stepa » stř 03. čer 2009 11:17:07

nevidim duvod, ja si ovcouna poridil a nevidim ze by nejak trpel, ma 4 mesice a bud porad spi nebo si hrajem, jestli se mu budes venovat tak neni problem
Stepa
 

RE: Hodí se německý ovčák do panelákového bytu

Příspěvekod Markéta » úte 09. čer 2009 19:27:30

Já mám 6měs. fenku něm.ovčáka v bytě(není to panelák je to cihlový dům)a není problém.Stačí když se vylítá venku na procházkách,ale nedoporučuji pokud nemáte moc času na psa,protože něm.ovčák je velmi aktivní a potřebuje neustále něco dělat.
Markéta
 

Příspěvekod Návštěvník » pon 29. čer 2009 21:24:57

Dobrý den jsou prosím ta štěnata ješke k mání jestli ano tak prosím odepišre na můj email:MARTINVOLIN@seznam.cz, TAKÉ NĚJAKÉ FODO A KDE SÍDLÍTE A ZAKOLIK TAK BI MOHLO BÍT DĚKUJI PŘEDEM.POTŘEBOVAL BYCH TO CO NEJDŘÍV.
Návštěvník
 

RE:

Příspěvekod Galko » stř 26. srp 2009 9:57:30

Prodám štěně psa Německého ovčáka ihned k odběru tel.-739 600 951
Galko
 

RE: Hodí se německý ovčák do panelákového bytu

Příspěvekod blonďák » pát 16. říj 2009 18:29:48

můj názor je,že pes patří na dvorek.A čím větší,tím spíš.Jestli půjdete do práce,tak by tam byl sám a +nábytek.NEVÍM,je to na Vás.Do bytu bych volila něco z menších plemen.
blonďák
 

prosím

Příspěvekod alice » sob 05. pro 2009 21:16:01

mám doma Aljašského malamuta Skauta.
A scháním nikoho kdo má taky psa (velkého) a má ho tak strašně rád, na dopisování mohly by sme si radit a taky si občas něco pokecat :D
tak pište na kacka.k.99@seznam.cz
alice
 

RE: Hodí se německý ovčák do panelákového bytu

Příspěvekod Mauglí » ned 06. pro 2009 14:57:26

Ahoj- někteři znami mají ovčaka německiho v panelaku ve vječim a není zadni problem duležiti je snim chodit častěji ven abi se vibjehal a dobrou peči s travu a hlavně lasku trpjeliveho majitele kteri snim bude dělat spravnou vichovu a vicvik
Mauglí
 


Zpět na Psí plemena

cron