Německý pinč

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

nem.pinc

Příspěvekod Marie » pon 22. čer 2009 21:26:21

Nikdo nema nic k nem.pinci??? Krasny pejsek!!!! Jsou to krasny divocaci!!!
Marie
 

souhlas

Příspěvekod » stř 16. pro 2009 19:37:41

jo to jsou
 

Příspěvekod Návštěvník » stř 27. led 2010 15:18:38

souhlasím s Vámi, nevíte náhodou proč by se měla bát chodit po mostě?? má z něho panickou hrůzu a přitom je to obyčejný dřevěný most a neustále se vzpírá ať to zkouším po dobrým či po zlým, nikdy se jí na něm nic zlého nestalo mám ji od štěněte takže vím
Návštěvník
 

RE:

Příspěvekod Hanka » pon 01. úno 2010 14:28:48

Ahoj, přemyšlím o tvém příspěvku a napadá mě jen zaměřit se na okolí toho mostu... Je to vysoko? A kolikrát jsi tam se psem šla?
Já mám taky něm. piče - psa a ten se skoro ničeho nebojí :-) Je to dobrý kamarád :-)
Hanka
 

ZAČÁTEČNÍK

Příspěvekod LUBOŠ » pon 05. črc 2010 23:19:05

JE VHODNÝ NĚMECKÝ PINČ PRO ÚPLNÉHO ZAČÁTEČNÍKA,JAK TO DĚLÁTE KDYŽ JSTE V PRÁCI.NECHÁVÁTE HO SAMOTNÉHO DOMA?PEJSKA SI NEPOŘIZUJE JEN TEN KDO NECHODÍ DO PRÁCE.
LUBOŠ
 

RE: ZAČÁTEČNÍK

Příspěvekod Fit333 » úte 20. črc 2010 4:37:11

Máme psa německého pinče již 6 let. Jelikož pracujeme na střídavé směny, nestává se často, že by pes byl sám doma. Hlavně v začátcích bylo nutné, aby nebyl odloženou věcí. Bereme ho všude s sebou. Než jsme si toto plemeno pořídili, prostudovali jsme vše dostupné a radili se přímo s chovateli. Vyrostl z něj super pes, sebevědomý, ale poslušný a oddaný. Má dostatek pohybu na zahradě i s námi v přírodě.
Fit333
 


Zpět na Psí plemena