Pamlsky pro psí sportovce

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Pamlsky pro psí sportovce

Příspěvekod patriciehlav » čtv 11. črc 2019 17:14:47

Ahoj všem! Doporučil by prosím někdo nějaké chutné pamlsky vhodné pro psí sportovce? Zatím jsem na netu nic moc zajímavého neobjevila, tak prosím o pomoc, pokud máte u vás něco takového vyzkoušeného a osvědčeného, díky!
patriciehlav
 

Re: Pamlsky pro psí sportovce

Příspěvekod terkaterča » úte 16. črc 2019 22:16:39

Zdravím, v jaké cenové relaci se pohybujeme? Odměn je na trhu taková spousta, že se takhle těžko radí…
terkaterča
 

Re: Pamlsky pro psí sportovce

Příspěvekod Domidomus » čtv 18. črc 2019 13:47:17

Já doma odměňuji Brit Fresh konzervami, složení je za mě úplná pecka a pesanům moc jedou.
Domidomus
 

Re: Pamlsky pro psí sportovce

Příspěvekod patriciehlav » sob 20. črc 2019 10:52:12

Ano, to rozumím, každopádně na ceně mi zase tak nesejde, samozřejmě víc než 100 korun bych za nějaké menší balení dávala nerada, ale to pak zase záleží na poměru kvality a ceny.
patriciehlav
 

Re: Pamlsky pro psí sportovce

Příspěvekod Lilka2 » úte 23. črc 2019 15:10:29

Ahoj, já se přidávám s Britem, akorát tedy nedáváme konzervy, ale mají teďka poměrně nové snacky Functional a spokojenost zatím obrovská, mimojiné je tam i tuším nějaká varianta právě pro pejsky aktivní, tak můžete mrknout, tady je infa mnohem víc: https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi? ... -snack-nov
Lilka2
 

Re: Pamlsky pro psí sportovce

Příspěvekod Sofie » pon 16. zář 2019 7:29:20

My máme hrozný problém s tím, že ve většině psích pamlsků je přimícháno kuřecí maso a na to je nás pejsek alergický :(
Sofie
 

Re: Pamlsky pro psí sportovce

Příspěvekod Doglover » pát 20. zář 2019 11:33:49

Taky jsme na kuřecí alergičtí, tak dávám pamlsky v podobě "sušenýho masa", v těch se většinou nic neschová. Zkuste třeba lososový Lets Bity.
Doglover
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 31. kvě 2018 11:34:32

Re: Pamlsky pro psí sportovce

Příspěvekod Adka » pát 20. zář 2019 11:47:49

To je pravda, že většina pamlsků opravdu je s kuřecím, ale když se podíváš po nějaké kvalitnější značce, jako je třeba ten zmiňovaný Brit, tak tam přece musíš najít i nějaký pamslek, který neobsahuje žádné procento kuřecího masa. Nebo jak říká Doglover, sušené maso je jistota, našim psům vždycky tečou sliny jen vidí ten obal :-D
Adka
 

Re: Pamlsky pro psí sportovce

Příspěvekod Lucasice » pon 20. led 2020 22:49:25

Já kupuji psí salám, který dávám i jako pamlsky na cvičáku a na stopách :)
Lucasice
 

Re: Pamlsky pro psí sportovce

Příspěvekod Zdeněk » stř 19. úno 2020 11:23:30

Chci, aby můj pejsek mlsal zdravě, tak mu dávám funkční pamlsky. Mrkněte na https://krmivo-brit.cz/cs/brit-functional-snack.
Zdeněk
 

Další

Zpět na Zdraví a výživa

cron