Pes gay

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Příspěvekod Thesska » úte 27. dub 2010 19:54:14

Ahoj všem pejskařům,
Chci poprosit o radu. Mám dva křížence (york + něco), Jeden má rok a 4 měsíce, druhý 11 měsíců.

Jde o to, že vždycky spolu vycházeli supr (občas žárlení, občas malá bitka..normál). Jenomže teď, pravděpodobně "hárací čas" se ten starší snaží nakrývat mladšího. je jak šílený, pořád uřícený atd. Malý už je z toho otrávený, občas zavrčí, ale spíš se jen snaží schovávat ke mě, nebo prostě utíká.

Nesetkali jste se s tímto už někdo?
Říkala jsem si, že to přejde, ale už je to přes týden a já se bojím, že nakonec to budu muset vyřešit na veterině, což nám utrhne srdce..!

Děkuju za jakoukoliv radu,
Přeji hezký den.

Tereza
Thesska
 

RE:

Příspěvekod mircak » čtv 10. čer 2010 10:26:33

Ahojky,není to tím že by byl pes gay.Naše fenky to dělají taky.Taťkova jagteriérka se snaží nakrýt naší jezevčici.Bohužel tohle někteří psi dělají.Nevím jestli topůjde nějak odnaučit jedině je plácnout přes zadek a říct razantně NE!
mircak
 

RE:

Příspěvekod Jana » čtv 10. čer 2010 21:51:58

Máme dvě fenky a je to u nás naprosto normální věc, hlavně, když holky hárají. To je přímo lesbická šou.
Moc by mne zajímalo, jak to chcete na veterině řešit, že by vám to mohlo i utrhnout srdce. To si tedy nedovedu představit. Vždyť se nejedná o nějaký vážný problém, prostě si psi mezi sebou utvrzují postavení ve smečce. Zase bych to takhle neprožívala, okřikněte je a na chvilku bude klid.
Jana
 

RE:

Příspěvekod Stana » ned 11. črc 2010 9:25:16

Některým pejskům stačí hračka, nebo polštářek a nebudou otravovat kámoše. Zkuste ho to naučit :-)
Stana
 

RE:

Příspěvekod Lukáš » pon 04. říj 2010 20:16:19

je to otázka dominance ve smečce, souložící ukazuje osouloženému převahu, nijak bych jim to nezakazoval, Naše fena to dělá i psům. značkuje a dokonce zvedá i nožičku, Je hodne dominantní.
Lukáš
 

RE:

Příspěvekod Návštěvník » sob 09. říj 2010 22:45:42

Naši pejsci to taky dělají v době "hárání" prostě se jim zapalují lýtka a tak se snaží uspokojit na svém kamarádovi :-) Je to naprosto normální...
Návštěvník
 


Zpět na Zdraví a výživa

cron