Pomoc

Zkušenosti a rady, výcviková centra, tipy

Pomocte mi jak ho to mám odnaučit

Příspěvekod Nada » pon 12. říj 2009 18:50:27

DObrý den co mám dělat když me muj vlastní pes pokouše a je agresivní mám psa jezevčíka od malička a nikdy se to nestalo a ted najednou kousl prosím poradte mi nejak moc dekuju když se ozvete:**15
Nada
 

RE: Pomocte mi jak ho to mám odnaučit

Příspěvekod Čita » ned 18. říj 2009 23:03:19

Těžko se radí, když nevíme, co tomu předcházelo! Vězšinou pes nekousne z ničehož nic jen tak ze zábavy. Muselo se něco stát, co vašeho pejska tak hodně "rozhodilo", že kousl.
Hlavně pejska nezatracujte, dovedu si představit, jaký je to pro vás asi šok, ale stále myslete na to, že je to zvířátko a to většinou jedná naprosto logicky a ví, co ho k tomu vedlo. Také zkuste vypozorovat, jestli není nemocný, něco ho nebolí a nemá tedy důvod, takto se chovat.
Nepozorovali jste v poslední době nějakou změnu v jeho chování??? Jak je také starý, starší psi užž mají svoje "vrtochy", když chtějí klid a pod.
Myslím si, že když je pes od malička dobře veden a potom se stane, že kousne, je na vině vždycky člověk!!!
Čita
 

mimčo zlobivé

Příspěvekod Jana » ned 27. pro 2009 0:11:21

AHOJKY CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT MÁM UŽ 1MĚSÍC ŠTĚNĚ JEZEVČÍKA,PŘEDTÍM JSEM MĚLA JEZEVČÍKA UŽ 2X FENU I PSA.TENHLE NEZMAR MĚ POŘÁD KOUŠE,NENÍ TO HRA PROSTĚ VYJÍŽDÍ PO MĚ PO DCEŘI KDYŽ HO PLESKNU NOVINAMA VZTEKY JE ROZCUPUJE RUKOU SE TO NESMÍ JAK HO POTRESTAT?PŘECI SE NENECHÁM SEŽRAT OD MIMČA...CHÁPU ŽE NEVÍ CO JE HRA A CO NE...ALE ABY MĚ SKOČIL DO OBLIČEJE A KOUSAL-TO NE.MÁ HRAČKY TĚCH SI NEVŠÍMÁ ALE NOHAVICE U KALHOT JE MOOOC ZÁBAVNÁ A VESELE KOUŠE A KOUŠE.....NEVÍM UŽ JAK HO POTRESTAT.MÁTE NĚKDO ZKUŠENOST??JANA
Jana
 

Příspěvekod Návštěvník » ned 27. pro 2009 18:55:33

co delat s labradorem krizenym s vlcakem kdyz vecne utika a neposloucha a utoci na male psi
Návštěvník
 

Pomoc při hledání psa

Příspěvekod Hanka » pát 01. led 2010 23:07:16

Od večera 31. postrádáme fenku dobrmana, je černá, má 8 měsíců, kupírované uši i ocas a s růžovým obojkem. Je očkovaná, hodná, ale vyděšená z bujarých oslav. Slyší na jméno Bony, za informace k nalezení předem děkuji. Tel: 604515590
Hanka
 

RE: Pomoc při hledání psa

Příspěvekod polaju » sob 02. led 2010 11:22:03

prominte,ale nevyjádřila ste se v kterém okrese nebo tak je za tezko potom hledat pripiste to sem prosim a mozna pomohu.:v
polaju
 

RE: Pomoc při hledání psa

Příspěvekod Hanka » sob 02. led 2010 23:38:10

Děkuju za upozornění, že jsem nenapsala konkrétní obec, ale dnes kolem 17:00 jsme ji po dvou dnech konečně našli. Děkuji za snahu
Hanka
 

RE: Pomocte mi jak ho to mám odnaučit

Příspěvekod lucie » sob 02. led 2010 23:46:11

**15 Dobrý den.skuste vyhodit psa na zahradu dakud nebude chtít domů. A když to nebude fungovat dejteho úplně na samotku ve tmě aby vás vůbec pokud možno neviděl ozvětese na e-mail lussynka.konici@seznam je to e.mail mé dcery svůj nemám.cz Děkuji
lucie
 

RE: mimčo zlobivé

Příspěvekod lucie » sob 02. led 2010 23:48:14

dobrý den ted nemam cas ale napiste na e-mail lussynka.konici@seznam.cz je to profil mé dcery
lucie
 

pomoc

Příspěvekod Prskavcová » pon 22. úno 2010 11:21:11

Prosím o pomoc zaběhl se nám drsnosrstý jezevčík standart mohl by pobíhat v okolí Zbožíčka, Strak, Všejan, Milovic a Loučeně slyší na jméno Art prosím o jakoukoli informaci na tel.775234513 děkuji
Prskavcová
 

Další

Zpět na Výchova a výcvik psa