Pamlsky - ano / ne ?

Diskuze o všem možném, co se nevešlo do ostatních témat

Pamlsky - ano / ne ?

Příspěvekod Lena » ned 05. úno 2012 20:17:28

Jste pro mlsání psů? Cvičili jsme s kousky sýra a nějaký páníček nám vynadal, že pes lidský dostávat nemá. Piškoty pro psy mi přijdou ale ujetý :-D
Lena
 

Re: Pamlsky - ano / ne ?

Příspěvekod Ter » pon 06. úno 2012 10:44:15

Záleží taky na velikosti psa a kolik toho sýra dostane :) Ale malé množství mu určitě neuškodí. Speciální psí pamlsky jsou určitě fajn, ale mně se nejvíc osvědčilo sušené nebo vařené maso a psí piškoty (jsou jako lidské jenom méně sladké).
Ter
 

Re: Pamlsky - ano / ne ?

Příspěvekod RoK » ned 04. bře 2012 17:41:21

Lena píše:Jste pro mlsání psů? Cvičili jsme s kousky sýra a nějaký páníček nám vynadal, že pes lidský dostávat nemá. Piškoty pro psy mi přijdou ale ujetý :-D


Tak sýr může být solený, ale podle mě o žádnou tragédii nejde. Spíš dlouhodobě je lepší psům dávat něco přímo pro ně určené. Samozřejmě že existují piškoty pro psy, ale je to spíš jen taková psychologická odměna, protože to tomu psovi výživově nic nedá. Zkuste ale koupit třeba sušená masíčka pro psy, obsahují vápník, omega mastné kyseliny apod. No a co budu povídat, psi se po tom můžou umlátit :-) My kupujeme lets bite. Dělá to česká firma brit...
RoK
 

Re: Pamlsky - ano / ne ?

Příspěvekod Návštěvník » stř 07. bře 2012 18:06:29

Psi nemají problémy s lidskými pamlsky a neškodí jim, vyhněte se přilišnému cukru a dávejte pamlsky po malých kousíčkách. ideální jsou piškoty. Pokud chcete mít jistotu že pamlsek psu neublíží nebo co, můžete zkusit psí pamlsky které však jsou stejné jako lidské jen bez cukru, můžete sami ochutnat psí piškoty, je to podobná chuť jako normálních piškotů.
Návštěvník
 


Zpět na Všeobecná diskuze