pomoc se sousedem

Diskuze o legislativě, rady, kličky, právní rámec

pomoc

Příspěvekod nircob » stř 29. říj 2008 20:38:57

dobry den¨,mám důležity dotaz a řeknu ho lehce a stručně.celkem nas to trápí.
nastehoval jsem se do bytu se svym psíkem ,pes je dobře vycvičen posloucha teměr na slovo ale problem se vzdy najde, kdyz odejdem rano (skola,práce)¨tak pes nikdy neni dyl sám nez 6Hmax7H!! a obcas v byte stěká, a aby byl problem na světe máme jako souseda nachylnyho cloveka na psa a jeho štěkot, vyhrožuje nam že nas z bytu dostane pryč a tyhle veci asi si dovedete představit. (kdyz ho pes pry zbudi v 11 dopoledne) tak jsme ti nejhorši a chce nas nechat vystěhovat. Chápete moje obavy zajimalo by me co na me muže atd. všechny rady ,zkušenosti co se tyče zákona práva atd trápí mě to díky za rady mějte se email nircob@seznam.cz
nircob
 

RE: pomoc

Příspěvekod neon » čtv 26. bře 2009 15:10:15

vůbec bych to neřešil nemůže nic at si soused trhne nohou on také mluví hlasitě a nebo pouští televizi - ignorujte to
neon
 

RE: pomoc

Příspěvekod Sekerac » sob 04. dub 2009 13:30:55

Zalezi na tom co je dane smlouvou, pokud v ni stoji,ze drobne domaci zvire se muze chovat jen se souhlasem najemniku,tak moc sanci nemate. Pes je hlucny a bohuzel porad plati tzv. obtezovani hlukem.
Sekerac
 

RE: pomoc

Příspěvekod rapotacka11 » sob 02. kvě 2009 7:04:11

V 11h? Co když dělá na noc?
rapotacka11
 

RE: pomoc

Příspěvekod pavla » úte 14. črc 2009 13:52:44

dobry den pokad mate psa dovoleneho majitelem bytu tak nevidim problem.ještě bych se nechala pojistit že by se pejsek dopsal do smlouvy a ste jištěny.v bytech existuje klid ale až od 22.00hodin ale co sem pochpila ste doma.z pravniho hlediska pokad vam soused začne vyhrožovat mužete zajit i na policii a oznamit ho tam jako zastrašovani ale to je už posledni možnost.kdyby se vedle souseda nastěhovala hlučna rodina s detma stěževal by si na hluk od děti.takže pejska nechte zapsat do najemni smlouvy.a souseda si nevšimejte.
pavla
 

RE: pomoc

Příspěvekod Lianka » čtv 16. črc 2009 22:17:25

Dobrý den, taky jsem bydlela v bytě, kde v domě sousedé měli pejsky. Z tohoto hlediska je to docela komplikace, když pes štěká a nepřestává. Zkuste se třeba zeptat někoho, kdo má zkušenosti s protištěkacím obojkem, jestli to pomáhá. Na své psy jsem ho nikdy nepotřebovala, ale pokud by jste tím zamezil výhružkám souseda, nebyla by ta možnost k zahození.
Lianka
 

vkradaní

Příspěvekod danys » sob 06. úno 2010 12:12:46

Dobry den chtel jsem se zeptat zda se da neco delat,když me vnikl švagr s poradcem na hypoteku do meho domu,kde bydlim a mam trvali pobyt,ale nejsem majitel.Vlezly bez naší přitomnosti fotit naše soukromi,a vymeřovat,bez našeho souhlasu a nepřitomnosti..
danys
 

Re: pomoc se sousedem

Příspěvekod sýgr » úte 17. dub 2012 3:06:53

Haf.........jak rád bych Ti pomohl,ale je to Tvůj problém......jsem jen pes!
sýgr
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 17. dub 2012 2:23:30


Zpět na Zákony