štěně kouše

Zkušenosti a rady, výcviková centra, tipy

štěně kouše

Příspěvekod milovnice psů » úte 22. kvě 2012 14:57:02

Prosím pomozte mi, vy co už máte se psy zkušenosti. Mám doma dva měsíce staré štěně- zlatý retriever, je to fenka a neustále kouše, vždycky když ji pustíme z jejího kotce vyběhne proti nám a začne na nás skákat. Pak nás začne kousat do rukou i nohou. Zkusili jsme už chytit ji za kůži na zátylku a zatřást s ní a říct nesmíš!, protože tak to prý dělá fena svým štěňatům když zlobí ale vůbec to nepomáhá, prosím pomozte mi, co mám dělat aby nás nekousala? Protože kdyby kousala, nemohli bychom ji nechat venku z kotce, a to bychom rádi. Děkuji za všechny odpovědi.
milovnice psů
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 22. kvě 2012 14:52:54

Re: štěně kouše

Příspěvekod sarakopcilova » úte 22. kvě 2012 15:59:10

Skus ji bouchnout novinami a říct fuj!!!! A když udělá něco dobře říct hodná a dat ji pamlsek !!! a pak v tom pokračovat !!!!
sarakopcilova
 

Re: štěně kouše

Příspěvekod danuse.slechtova » úte 22. kvě 2012 15:59:52

My máme retrievra už čtyři roky a je to pořád jako štěně.Na všechny skáče a se vvšemi cizími je nejlepší kamarád.Je to zkrátka povaha retrievrů.Malé štěně ale tohle dělá každé, chce být se svým pánem a ma radost,že ho vidí.Já jsem Exíka tohle odnaučila tím,že jsem hodila na zem klíčenebo něco,co udělá rámus a když už to ve vyšším věku obtěžovalo,nosila jsem rozprašovač s vodou a ve vhodnou dobu na něj stříkla.To jsem odnaučila,ale když přijde návštěva,je stále ultramazlicí-neskáče,ale snaží se kudykoli k návštěvě dostat a většinou se mu to daří.Štěnátko až přezubí,kousat přestane-chce to vydržet pár měsíců.
danuse.slechtova
 

Re: štěně kouše

Příspěvekod Nagyova Jana » stř 23. kvě 2012 12:04:03

Dobry den, ted bude kousat vse a vsechno, asi ve 4 mesicich zacne menit zuby, ted ma potrebu, je to jako u deti, svedi dasne,,kdyz prezubi, tak bude dobre, ale mela jsem rok doma labradorku se synem, no mohu rici , ze, kdyz byla sama doma, presazovala kvetiny, vytrhala drahe lino, prekousla a vyrvala kabely,ktere byly vedeny v liste, vse proutene, no ani nebudu psat, ale . kolem roku se zklidnila, porad ma potrebu skakat, byt s kazdym kamarad, miluje lidi i ostatni psy.. my ji milujeme, je zlata,nyni se tomu smejeme, ale bylo to perne..preji Vam jen krasne chvilky s Vasi fenkou, bude lepe Jana
Nagyova Jana
 

Re: štěně kouše

Příspěvekod sýgr » sob 26. kvě 2012 12:32:17

Jestli neustále opakuje činnost kterou jsem mu zakázal,jednoduše mu "uberu kyslík".
Chytím za kůži na zátylku (jak mamina),ale je důležité ho zvednout ze země a držet,dokud se hysterka nezklidní.......potom pochválit.
sýgr
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 17. dub 2012 2:23:30


Zpět na Výchova a výcvik psa

cron