Jáké plemeno

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Re: Jáké plemeno

Příspěvekod Návštěvník » úte 26. čer 2012 13:16:34

Mám problém když maminka mé hnědé border kolie má krátkou srst (nemyslím jako ostříhanou ale geneticky danou) ale je černá a tatínek má delší srst a je hnědý.Bude holčička mít dlouhou srst nebo krátkou?
Návštěvník
 

Re: Jáké plemeno

Příspěvekod Janka458 » úte 07. led 2014 1:18:32

kvetulilinka píše:Dobrý den, mohl by nám někdo poradit??? Hledáme psa k baráku, potřebovali bychom hlídače, který by měl rád děti a byl snadno ovladatelný. Nebyl by v kotci, ale v domě. Měl by být asi střední a spíše krátkosrstý. Našla jsem Entlebuše, který mě naprosto nadchl, ale jeho ceny s PP jsou celkem vysoké. Potom ještě Irský setr, ale to nevím, jestli je hlídač. Prosím poraďte.



Podla mna super plemeno cane corso :))) ..mám mladú fenku..strašne maznavá, no keď príde čas na obranu trhá jak ďáblik :) ..no deti zbožňuje :))


a druhej pani do bytu...Pražský krisaťík alebo Yorksirsky terier..labradora do bytu??..to by musel byt sakra velky aby sa pes nenudil si myslim..
Janka458
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 06. led 2014 23:41:05

Re: Jáké plemeno

Příspěvekod Návštěvník » stř 22. led 2014 17:01:16

Dobrý den,
hledáme pejska do bytu 85 metrů čtverečných. Od dubna do října jsme ale na chalupě, takže by byl možný i výběh. Hledáme vytrvalého odolného pejska na dlouhé procházky, ale ne moc živého. Nechceme malé plemeno, spíše střední, nebo větší.Chodíme do práce, takže ne něco, co potřebuje celodenní pozornost. Prosím poradtě!!!! :)
Návštěvník
 

Re: Jáké plemeno

Příspěvekod Zdenek » čtv 30. led 2014 15:09:24

pro kvetulilinku: Mám psa přímo podle vašich požadavků. je s PP, děti zbožnuje a co se týká ochrany, udělá cokoliv, co bude potřeba. Pejsek je zdarma!! Cena 15000kč pro vás neplatí.TEL 773142511
Zdenek
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 30. led 2014 15:01:00

Re: Jáké plemeno

Příspěvekod Zdenek » čtv 30. led 2014 15:17:53

mám psa kterého za symbolickou cenu prodám lidem s barákem a dětmi,ale nesmí být přes noc v kotci a podobně. Pes je Chesapeake bay retriever , stáří 4.5 roku s PP. Děti miluje stějně jako přinášení míčku a je v jeho povaze být fixován na rodinu.
v případě seriozního zájmu mě prozvonte na tel. 773142511
Zdenek
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 30. led 2014 15:01:00

Re: Jáké plemeno

Příspěvekod Ilka » ned 09. úno 2014 11:07:05

Hlídačem a k dětem je vhodné také plemeno Puli je nenáročné velice inteligentní a jeho srst nelíná a nemusíte ho česat
Ilka
 

Předchozí

Zpět na Psí plemena

cron