Německá doga

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

Příspěvekod Tereza » úte 27. říj 2009 16:51:40

Zdravím všechny příznivce velkých plemen.
Máme doma 3 měsíční fenku něm. dogy Agilu. Pořád trochu váháme jaké žrádlo jí dávat. Pokud byste někdo měl skušenosti budu ráda.
Tereza
 

RE:

Příspěvekod peter lutisan » ned 01. lis 2009 11:48:11

dobry den , my krmime svoje dogy aj štenatá granulami značky Eminet, pre velké plemená, sme s nimi velmi spokojní.napíšte na mailovú adresu silvia.lutisanova@centrum.sk, pošleme vám fotky šteniat a psov odchovaných na tomto krmive. peter
peter lutisan
 

RE:

Příspěvekod doguška » čtv 03. pro 2009 15:23:16

Dobrý den.Svoji dogu krmím kanadským krmivem Acana a mohu vřele doporučit.
doguška
 

RE:

Příspěvekod Pepa » ned 06. pro 2009 22:38:50

V době růstu bych raděj doporučoval superprémiová krmiva Royal canin, Hills, Eukanuba, Purina proplan
Pepa
 

dogánek

Příspěvekod Ondra » pon 04. led 2010 14:57:26

Zdravím,
je to velice krásné plemeno, ale upřímně má opravdu tolik vad a náchylností k nemocem?
Ten její věk by mohl být také delší, škoda..
Průměr je prý asi 6 let a to je sakra málo. Jinak je to opravdový krasavec mezi pejsky.
Ondra
 

RE: dogánek

Příspěvekod Danka » stř 06. led 2010 11:43:16

Baruška měla jsem jí 11 let. Nemocná jen v prvním roce oči. To se zvládlo. Myslím na ni stále .
Danka
 

RE:

Příspěvekod Doginka Adela » ned 24. led 2010 13:42:29

Dik za popostrceni!Prave zvazuji zmenit krmivo 10lete doze, bude to Acana!! Doga ma vybor.kondici, tak na 6let!Vsimla jsem si, ze vic pije. Pred 30dny ji videl o.k.MVDr, moc byla dobra, nasel zanet krku,brala antibiot. Nyni 3-4 dny opet pije vic vody /je v teplem byte/. Zere a chova se normalne.. poradite mi?
Doginka Adela
 

RE: dogánek

Příspěvekod Nem. doga Cora » ned 24. led 2010 15:14:34

Nemusi to byt pravda... Prvni dogu jsme koupili, aniz jsme tusili, do ceho jdeme. Stenatko bylo nemocne,spatne krmene. Od zacatku jsme dali na rady MVDr, kvalit. krm, meli XXL radi, dozila se 11let!Souc. doga ma 10let,je z ok chovu. Kvalit.krm, pravidelne je u MVDr, mame ji XXL radi a ona nas. Urcite bude s nami dlouho. Klic je, ze program vam dela vzdy doga, ne obracene!
Nem. doga Cora
 

RE: dogánek

Příspěvekod Tereza » sob 11. zář 2010 21:15:30

My sme meli modrou dogu - bylo ji 9, umrela asi na srdicko, protoze byla stale jako stene. Nikdy ji nic nebylo. Neni uz 12let ale z meho srdicka nikdy neodejde a kdyz nani vzpominam, tak se slzamy v ocich.
Tereza
 

německá doga

Příspěvekod Marie » sob 18. zář 2010 19:04:03

dobrý den,
pořídila jsem si německou dogu a potřebovala bych radu jak ji v bez problému a bezpečně okoupat ve vaně?děkuji
Marie
 


Zpět na Psí plemena

cron