Nechce chodit ven a tahá za vodítko

Zkušenosti a rady, výcviková centra, tipy

Nechce chodit ven a tahá za vodítko

Příspěvekod Elis.S » ned 11. lis 2012 14:44:05

Mám 3měsíčního německýho ovčáka a když ho vezmu ven, tak kňučí, vezme vodítko do tlamy a tahá mě zpátky domů:) už je to muj 3.pes, všichni byli takoví ze začátku,ale tenhle nepřestává i ikdyž jde ven s druhym pejskem,kterého mám z útulku. Můžete někdo poradit, jak na něj? za chvíli bude mít 40kilo a bude to náročné:)
Elis.S
 

Re: Nechce chodit ven a tahá za vodítko

Příspěvekod mirabin » ned 11. lis 2012 17:48:31

Pred odchodem z domu si vezmete do ruky par kousku jeho oblibene pochoutky.Jednu dostane pred odchodem a dalsi vzdy, kdyz poslusne jde.To zarucene funguje, cesta ven mu bude prijemnou zalezitosti.
mirabin
 

Re: Nechce chodit ven a tahá za vodítko

Příspěvekod mirablin » ned 11. lis 2012 17:49:20

mirabin píše:Pred odchodem z domu si vezmete do ruky par kousku jeho oblibene pochoutky.Jednu dostane pred odchodem a dalsi vzdy, kdyz poslusne jde.To zarucene funguje, cesta ven mu bude prijemnou zalezitosti.
mirablin
 

Re: Nechce chodit ven a tahá za vodítko

Příspěvekod Návštěvník » ned 11. lis 2012 22:22:33

To delam,ale nekdy breci jak kdybych ho mucila:) muj ovcak predtim to mel podobny,ale tenhle vic...hold se radsi drzi doma.
Návštěvník
 

Re: Nechce chodit ven a tahá za vodítko

Příspěvekod Paulín » čtv 22. lis 2012 22:29:56

Mám 3 měsíčního německého boxera. Máme ho doma 14 dní a dělá něco podobného.. hned před domem si sedne a sedí a sedí a nikam nepůjde a nepůjde.. většinou jsem ho vždycky nějak přesvědčila ale dnes to byl extrém tak jsem ho po pár krocích a asi 20 min. přesvědčování dovedla zpět domů a nechala tam
nevím si s tím rady :( :/
Paulín
 

Re: Nechce chodit ven a tahá za vodítko

Příspěvekod host » ned 12. kvě 2013 16:00:09

Myslím, že s tímhle by mohli pomoc na cvičáku. Vím, že dost lidí řekne, že se tam má chodit až od půl roku, ale my začali v deseti týdnech. Nic zvláštního - běhání za páníčkem - pamlskem. A tam se naučil i chodit na vodítku. Hlavně bych to nevzdávala, aby si neuvědomil, že když bude trucovat, tak bude po jeho.
host
 

Re: Nechce chodit ven a tahá za vodítko

Příspěvekod Vorny » čtv 30. kvě 2013 13:55:28

Tohle dělal i náš labrador,když jsme snim chtěli jít ven sedl si před vrata a nechtěl nikam jít, knučel, otáčel se k nám zády, skusili jsme ho odepnout z vodítka a šli jsme kousek od něj a volali na něj, to přiběhnul asi se bál že mu utečem, ale další den to bylo to samí, nakonec jsme to vyřešili tak že jsme ho poponesli kousek od našeho baráku a pak už tapkal, ted jsou mu skoro 3 měsíce a uplně bezproblému. trvalo nám to teda asi dva týdny než jsme to zvládli.
Vorny
 


Zpět na Výchova a výcvik psa

cron