Rotvajler

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: prosim o radu

Příspěvekod Jarda » stř 24. bře 2010 17:14:04

Dobrý den, mám 10 měsíční fenu rotvajlera a má problém se žraním, nevím, jestli je mlsná,nebo jestli není nějaký jiný problém (zdravotní).Krmím ACANU a aby něco vůbec sežrala, tak musím přidávat vařené maso. Dnes už vybere pouze maso a granule téměř všechny vyhází. Poradí mi někdo, jak postupovat?
Jarda
 

rotvajler

Příspěvekod Tomáš » stř 24. bře 2010 17:21:37

Dobrý den, mám 10 měsíční fenu rotvajlera a váží 32 kg. Prosím o radu, zda je váha v tomto věku psa normální. Začíná mít problémy se žrádlem (granule žere málo), krmím ACANU a zkusil jsem i jiné. Když přidám vařené maso, tak žere lépe.
Tomáš
 

RE: stáří

Příspěvekod Brit (06.09.201O) » pon 06. zář 2010 13:18:32

Jmenuji se Brit Paveso,narodil jsem se 31.5.1997.Žiji na západě čech.Vzhledem k mému věku mi zadní nožky moc neslouží,ale za fenkama se rád proběhnu.Zuby mám jako tygr,i největší kost z býka snadno rozkoušu-apetit mám výborný!Zdravím všechny pejsky-kmety,ať se těší dobrému zdraví! Haf haf haf.
Brit (06.09.201O)
 

Re: rotvajler

Příspěvekod Dáša » stř 26. úno 2014 13:53:05

Tomáš píše:Dobrý den, mám 10 měsíční fenu rotvajlera a váží 32 kg. Prosím o radu, zda je váha v tomto věku psa normální. Začíná mít problémy se žrádlem (granule žere málo), krmím ACANU a zkusil jsem i jiné. Když přidám vařené maso, tak žere lépe.

Mám taky fenu,váží o něco více ale se žrádlem je to to samé,tak od 8měs.ji dávám jíst až odpoledne kolem 16hod a to tak že půl misky má granule (chikopee)a půl misky kolínka s vařeným masem to důkladně promíchám z granulema a sežere to jako divá
Dáša
 

Re: Rotvajler

Příspěvekod boban » sob 13. srp 2016 20:26:48

Zdravim mam rotvika 10 let a je to rozmazlenej pardal ale vyrostl na Eukanube s vařeným masickem a kolinky a myslim že vaha je v poho jen to nechce je prežirat:-) ten muj když byl malej tak to byl nenažranec a to mu trochu zustalo,Ale i v techto letech v pohode zdravej a nekdy me pripadne že když jdeme ven venci on me :-)......pred tim jsem mel Dobrmana chytrej pes fajn pes k detem ale Rotvik je chytrejsi no možna vetsi fistron :-) ale nejlepsi psy k detem a kdo tvrdi bojove plemeno tak to jsou pro me chudaci pes bude vždy takovej jakýho ho znej jeho pan udela alespon muj nazor,kdo se mu nelibi upozorni vcas dopredu nikdy nikoho žadny nepokousal a že na nej zavrci nebo zle zasteka to je myslim v poradku,.
boban
 

Předchozí

Zpět na Psí plemena

cron