Kloubní výživa

Zdraví, nemoci a správná strava pro pejsky

Kloubní výživa

Příspěvekod Andyyy » ned 15. črc 2018 23:13:08

Ahoj, zdravím všechny pejskaře - chtěla bych se zeptat, jakou zkušenost máte s kloubními výživami? Naše Amy (německý ovčák, 6 let) má totiž poslední dobou problémy s klouby... hlavně u předních pacek a moc si s tím nevím rady, četla jsem všemožné články, ale každý doporučoval něco jiného, tak by mě zajímala hlavně nějaká vaše vlastní zkušenost, předem díky moc.
Andyyy
 

Re: Kloubní výživa

Příspěvekod Marie N. » čtv 19. črc 2018 22:30:20

Za mě určitě ano, kupuju kl. výživu našim fenkám už léta a výsledky jsou fakt vidět, mám obě psí holky už starší - takže vlastně spíš psí dámy :-D a co se pohybu týče, rozdíly jsou fakt docela velké už od prvních pár měsíců užívání :-)
Marie N.
 

Re: Kloubní výživa

Příspěvekod Mirek34 » pát 20. črc 2018 21:08:50

My máme doma zkušenost jen s Alavisem, každopádně obrovská spokojenost, kupuju ho pro naše psy už několik let
Mirek34
 

Re: Kloubní výživa

Příspěvekod Síma » pon 23. črc 2018 12:10:07

Souhlas, ten taky kupuju - pro sebe i pro pejska a výsledky vidím už cca od 2. měsíce používání :-) Kdyžtak Andyy mrkěte sem www.alavis.cz
Síma
 

Re: Kloubní výživa

Příspěvekod Radka » úte 18. pro 2018 15:36:59

Máte někdo zkušenost s kloubní výživou canvit chondro?
Radka
 

Re: Kloubní výživa

Příspěvekod Katka » stř 26. pro 2018 18:16:56

Já dáváme našim hafanům canvit chondro jako prevenci na klouby, doporučili mi ji na cvičáku.
Katka
 

Re: Kloubní výživa

Příspěvekod Petraskova » ned 04. říj 2020 23:44:59

Vybíráte nějaké speciální krmivo pro svého psa? nebo mu dáte, co máte zrovna doma a často mu to měníte?
Petraskova
 

Re: Kloubní výživa

Příspěvekod Zuzana74 » pon 05. říj 2020 18:36:02

Ano určitě, jelikož mám doma psa, který je na hodně věcí alergický, tak kupujeme jen speciální krmiva pro psa a snažím se mu kupovat jen kvalitní krmivo.
Zuzana74
 

Re: Kloubní výživa

Příspěvekod Petraskova » stř 07. říj 2020 16:14:02

Jaké nebo od které značky krmivo kupujete? jedná se o nějaké drahé krmivo?
Petraskova
 

Re: Kloubní výživa

Příspěvekod Zuzana74 » čtv 08. říj 2020 22:53:11

Nejedná se o žádné drahé krmivo. Sama se můžete podívat na krmivo značky Brit, od kterého bereme nejvíc. Jsem ráda, když je můj pes spokojený.
Zuzana74
 


Zpět na Zdraví a výživa

cron