Yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

RE: hovínko

Příspěvekod Mili » sob 09. říj 2010 20:45:35

Ahoj nic to není,tvá fenečka jen potřebuje vápník.
Mili
 

RE: Svilušky

Příspěvekod marxana » pon 11. říj 2010 21:16:30

dobrý den,našemu pejskovi je 8.měsíců a letos v létě je měl taky:-( měla jsem hrozný strach co se děje, pořád se drbal a začali se mu delat stroupky. pak tam mel oranzový vajíčka. rozlezlo se mu to vsude a bezeli jsme k veterinári. dal nám v injekci nejaky roztok, ktery jsem musela zredit s vodou a vykoupat ho v tom a strhat a seskrabat mu ty vajíčka..byl ztatenej a drzcel, ale krev mu z toho tekla...opravdu jsem si dala zalezet, nechtela jsem aby tam jeste nejake vajicko zustalo...pak musel 20min vydrzet stat ve vane.knucel jak blazen a druhy den jsem mu nakapala vodicku za krk...proti temhle parazitum...takze uz vim, ze kazdy rok pred letem mu to radeji koupim...
marxana
 

RE:

Příspěvekod marxana » pon 11. říj 2010 21:30:16

je možné, že chytil v tomto období svilušky jako ten náš. sice to píši už pozdě, ale v takovém případě se musí zajít k veterinári pro roztok...
marxana
 

RE: Kostelec nad černými lesy

Příspěvekod Veronika » úte 19. říj 2010 13:32:01

Dobrý den, loni jsme si v Kostelci N.Č.lesy koupili fenečku jorkšírka. Je naštěstí zdravá. Jen nám říkali že má lupy a máme je vyčesávat. No po týdnu sem byla tak nějak opupínkovaná. Na veterině jí prohlídli a lupy to opravdu nebyly !! Byl to nějaký parazit či co. Zaléčili jí a za pár dnů byl pokoj. Jestli o tom majitelé věděli to ale netuším.
Veronika
 

usi jak lepit

Příspěvekod Návštěvník » úte 26. pro 2017 4:32:26

Marcela píše:NO MUJ PRVNÍ YORKŠÍREK MĚL PROBLÉM S OUŠKY podlepovala jsem i do kornoutku a masírovala přez uši jmśme ho nehladili a nic nikdy se už nepostavili chovatelka mi poradila at ouška oholim strojkem nejsou pak tak těžká a lépe se postaví u fenky už nebyl problém a její dva kluci měli ouška postavená v šesti týdnech později než tři týdny mi to příjde už nereálné...
Návštěvník
 

Re: Váha mého štěnátka

Příspěvekod Návštěvník » čtv 08. úno 2018 0:13:41

Kubina píše:chtela bych se zeptat trdili mi ze pejsek bude maly chtela bych se zeptat jestli ma nekdo s takovou vahou zkusenosti, 5 mesicu a ma 1,70 a chtela bych vedet do kolika měsíců pejsek roste
Návštěvník
 

Re: stříhání

Příspěvekod Návštěvník » sob 30. čer 2018 17:53:06

marie píše:Chtěla bych poradit, mám 5 měsíčního jorka, nechávám mu stříhat uši, ale tentokrát mu paní na stříhání ostříhala i hlavičku, připadá mně nesouměrný, kdy se můžou úplně celý ostříhat a jak, na výstavy s ním chodit nebudu,hlavně aby to bylo pro něj i pro mně pohodlné a vypadal upraveně, takže žádné dlouhé chlupy. Slyšela jsem, že se nejraději sříhají na westíka.
ještě ke krmení, dostával roayel canin, podle odezev tady na diskuzi, ale chtěla jsem změnu, koupila jsem platinum, ale nějak se nechytám, opět asi bych přešla na RC. Nevadí, pokud střídám krmení, nebo mám zůstat o jednoho?
Návštěvník
 

Re: RE: Váha mého pejska

Příspěvekod vladus53 » čtv 29. lis 2018 10:53:15

Mišule píše:Ahoj tak to pekne kecate ja mam jorkiho s papiry a mam tam psano mini !!! takze existuje !!! muj vazi 1.30 kg
nekecaji neexistuje
vladus53
 

Re: Yorkšírský teriér

Příspěvekod Ivca » pon 04. bře 2019 20:28:26

Zdravím, prosím máte někdo vyzkoušené, které konzervy jsou nejlepší pro tak malého pejska?
Ivca
 

Re: Yorkšírský teriér

Příspěvekod Mertl » úte 05. bře 2019 14:08:53

Nejlepší konzervy podle mne, a také podle mého pejska jsou konzervy Brit, obsahují 70% masa, a nemají v sobě zbytečně sóju, lepek ani kukuřici.
Mertl
 

Předchozí

Zpět na Psí plemena