Německý ovčák

Výstavy, výlety a další psí akce

Příspěvekod Lea » pon 25. kvě 2009 20:49:09

Může mi, prosím vás, někdo poradit. Máme dva NO, psa a fenu. Fenka je asi březí.S chovem nemáme žádné zkušenosti, tak bychom chtěli vědět, jestli musíme psy před porodem od sebe nějak oddělit a když ano, na jak dlouho. Díky
Lea
 

Acana a změny

Příspěvekod Hanka » úte 08. čer 2010 15:45:58

Ahoj chtěla bych se zeptat na krmivo Acana, dlouho jsem krmila a vyhovovala nám, ale teď v posledních 3 týdnehc se dotavilo velké zhoršení. Nemáte s tím někdo zkušenost? Nevíte, zda se náhodou neměnilo složení nebo nějaká jiná změna?
Myslíte, že náhlé trávicí problémy přejdou, nebo mám raději změnit krmení?Popř.jaké?Díky všem!
Hanka
 

RE: Acana a změny

Příspěvekod TommS » pát 11. čer 2010 21:39:50

Mně se zhoršení vrací dost často, nemyslim si, že by to bylo zrovna nějakym zhoršenim granulí, spíš obdobím psa. Já mám taky v létě míň hlad než v zimě, chápeš...Acanu nekrmim, takže těžko říct.
Samozřejmě nechci tvrdit, že se nezhoršila! Neznám ji.
TommS
 

RE:

Příspěvekod Šárka » stř 23. čer 2010 16:17:14

To musíte vědět vy jak se chová váš pes. Jestli nemá rád štěňata či cizí psy (štěňata) (na svém území)...
Šárka
 

RE:

Příspěvekod Návštěvník » ned 27. čer 2010 12:01:14

ja bych je dodelila,protoze tito psi klidne svoje stenata sezerou a to i jejich mama,takze samec,to je samozrejme,ze oddelit,ale taky zalezi na povaze,ale ja bych to neriskovala.Rano treba stanete a budou stenatka pryc a nebo na pul sezrana.Obzvlast,kdyz ta fena je zrout,jako ta nase,ta sezere po sobe aji ho.....
Návštěvník
 

RE: Acana a změny

Příspěvekod Návštěvník » ned 27. čer 2010 12:07:34

ja kdyz budu psat za sebe a svou 9 letou fenu NO,tak reknu,ze jakekoliv granule jsou jen vydelecny material a davam ho me fene jen kdyz jedem pryc a kdyz nemam jine jidlo.Ona sama miluje jidlo jako je ryze s masem,nudle s masem a sili.kdyz uz ji to nesu,granule ji jen tak bez chuti spis z hladu.Stejne jsou vyrabeny z odpadoveho masa a jsou previtaminovany a premineralizovany a pak delaji po letech v tele toho chudaka usazeniny a kaminky.Neni nad varene domaci jidlo(vsak i pro lidi) a nekorenit moc a je to.Nejsem zastance granuli,nejde tady o penize,ale o zdravi zvirat i lidi.Horsi je ten kdo na vareni nema cas.
Návštěvník
 

RE: Acana a změny

Příspěvekod Fík » sob 24. črc 2010 20:51:34

Nikdy ale nezaručíš, že pes dostává všechno co potřebuje....cž sice u některejch granulí taky ne, ale aspoň je to nějak vyvážený a pes nedostává "zbytky od stolu" který měl páníček zrovna chuť uvařit. Asi moc nehledíš na vitamíny a minerály...podle mě pokud si je člověk 100% jistej, že to zvládá, ať BARFuje a vaří, ale podle mě je to teďtrend, kterej dělá spousta amatérů a psi na to dojížděj.
Fík
 

RE: Acana a změny

Příspěvekod Tom » ned 25. črc 2010 22:43:39

je to fakt, já krmim granulema, protože nemam na vareni cas a ani nevidim duvod. Psi uza davno nebehaj po pralese, ze by pro ne bylo granulivani neprirozeny, podle me spis naopak.
Pokud krmite dobrejma granulema, je to vyvazeny a pes prospiva.
Tom
 

Re: Německý ovčák

Příspěvekod Karel » stř 02. zář 2020 23:16:00

Ahoj doma máme německého ovčáka a v poslední době mi nechce moc žrát. Byl jsem u veterináře, a ten mi řekl, že mu nic není, tak ať vyzkoušíme změnit stravu. Jak krmit kvalitně psa?
Karel
 

Re: Německý ovčák

Příspěvekod Robert » čtv 03. zář 2020 22:45:31

A změnil jste stavu? co jste všechno vyzkoušel? můj pes měl takové období, kdy nechtěl nic žrát, a očividně mu bylo ze všeho hrozně těžko. Vyzkoušel jsem pak konzervy, na které jsem náhodou narazil jen s jedním proteinem, které jsou pro dobré trávení velice dobré.
Robert
 

Další

Zpět na Psí akce