Jakého do bytu?

Chovatelské stanice, domácí chov, postřehy, rady

RE: Jakého pejska do bytu?

Příspěvekod Andy » pon 26. dub 2010 23:17:54

Doporučil bych West Highland White Teriéra...Má sice v kohoutku okolo 28 cm a cca 8 kg,ale je to velký sportovec,který miluje běhání v přírodě a určitě si zvykne i na Vaše koně...Byt výborně snáší a 3 procházky denně mu bohatě stačí když je jedna z nich trochu delší(alespoň 30 minut)...Jen pozor NUTNO vybrat kvalitní štěně ne žádného zmršence kříženého s Boloňákem,Maltézákem nebo jinýmy bílými plemeny......
Andy
 

Jakého psíka do bytu?

Příspěvekod Šárka » pon 14. čer 2010 16:30:36

Moc bych chtěla psa do bytu. Ale ti meší se mi moc nelíbí chtěla bych něco většího, klidnýho a chytrého. Poraďte mi prosím.
Šárka
 

RE: prosím o radu

Příspěvekod Stana » ned 11. črc 2010 13:41:54

Byt dokáže zdemolovat i jezevčík. Velikost pejska nehraje při destrukci tolik roli -)
Stana
 

Pes do bytu?Proč ne!!!

Příspěvekod Monča » čtv 22. črc 2010 14:19:49

Sama jsem měla pejska,který od štěněte strašně vyváděl,ne,že by štěkal nebo tak něco,ale likvidoval mi byt,jako štěně,jednou mi sežral malování a přivítat mě přišel celý růžový,pak rozkousal boty,strhal bundy a přitom měl hraček fůru a do práce jsem chodila jen na 4,5 hoďky denně a i přes tohle bych si vzala dalšího pejska.Jen teda opravdu ten můj byl likvidátor bytu,chichi,ale kamarádka mi poradila,že si mám pojistit pejska u poj.,že existuje pojištění proti blbosti i na pejskyhttp://www.slavia-pojistovna.cz/pojisteni-psu-kocek,takže jsem dostala penízky na nové dvěře,nový koberec a další věci,které mi zničil:-))A teď už má 7 let a žije u mých rodičů -také v bytě!!!Protože jsem si pořídila prcka a musím říci,že ať je to panelový nebo cihlový byt,je fuk,stejně to ti hafani vnímají,jako svůj pelech :-)))
Monča
 

Dotaz

Příspěvekod Natálie » sob 31. črc 2010 13:40:00

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakého pejska do bytu (rasa i pohlaví). Měl by být menšího vzrůstu. Moje představa je, aby vypadal jako malá štěňátka labradora :-) takový medvídek :-) Bylo by dobré, kdyby vydržel sám v bytě trochu delší dobu...Děkuji :-)
Natálie
 

Pes do bytu

Příspěvekod Jigers » ned 15. srp 2010 17:03:31

Dobrý den. Zařizuji si byt a přemýšlím o psovi. V bytě mám ale parkety. Nevíte prosím o psovi, který má krátké drápky aby parkety nezničil a má v kohoutku max.40 centimetrů? Moc děkuji za odpověd.
Jigers
 

jakeho do bytu?

Příspěvekod wegrfbqwekhjd » úte 28. zář 2010 14:03:38

my mame 3male pražske krysariky mame malou holčičku a nejlepši sou ti mali protoze sou sladci!!
wegrfbqwekhjd
 

RE: Dotaz

Příspěvekod ear » úte 28. zář 2010 14:05:06

bylo by to medvíd'atko.hahaha ne doporucila bych prazskeho krysarika nebo civavu
ear
 

Re: Jakého do bytu?

Příspěvekod Návštěvník » čtv 22. bře 2012 0:04:41

Jsem nadmíru spokojená s tibetským španělem :-).
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Chovatelství