yorkšírský teriér

Diskuze o jednotlivých psích plemenech

dotaz

Příspěvekod Libuše » čtv 08. črc 2010 18:20:20

Prosím vás chtěla bych se zeptat,kdy se kupíruje yorkšír.Máme pejska narodil se 3.3 2010.Doktor tvrdí že se to u Yorkšírů neprovádí. a prej kdyš tak do osmy týdnů věku štěněte.?????
Libuše
 

RE: dotaz

Příspěvekod ivelota » úte 13. črc 2010 17:58:59

Kupírování je zakázané.Měla jste si koupit psa už bez ocásku a ne ho tedˇtrápit bolestí.Toto opravdu nechápu
ivelota
 

RE: dotaz

Příspěvekod Návštěvník » úte 20. črc 2010 12:01:47

Ano ano souhlasím a ivelotou, můj Yorkšírek Žolík nemá kupírovaný ocásek a vůbec nám to nevadí, naopak honí se za ocáskem k kouše ho je to děsná sranda....:-D
Návštěvník
 

RE: Jenny

Příspěvekod Jimmy » sob 24. črc 2010 20:40:15

Jenny:
Pokud bude chtit fenka nakrít, nechá se, takže to poznáte snadno. Příště uvidíte třeba jinačí reakci.Tohle nikdo neovlivní, prostě pokud se jí bude pes líbit, nechá se, pokud ne- nenechá.
Jimmy
 

granulky

Příspěvekod Kristýna » sob 24. črc 2010 20:43:25

Ahoj chci se zepat jaký granulky bych měla dávat 4měsíčnímu yorkšírkovi, do teď dostával K-9 od chovatelky, ale nechci pokračovat, má průjmy.Děkuju všem za odpověd.
Kristýna
 

RE: granulky

Příspěvekod Lucka » sob 24. črc 2010 20:45:23

Ahoj Kristýno, my jsme teda krmili granulkama od firmy Brit care, nevím jestli je znáš, kdyžtak si je někde vyhledej. Jsou maličké a naší Aje moc chutnaly a byla krasna a zdrava.
Lucka
 

RE: granulky

Příspěvekod Kristýna » ned 25. črc 2010 22:41:55

Granule sice neznám ale někde o nich něco zjistím. Nebo jestli byste mi tady někdo napsali složení, prosímvás?nevím které jsou pro nás ty pravé.
Kristýna
 

RE: granulky

Příspěvekod Radka » ned 25. črc 2010 22:56:10

Složení granulí BC pro jorka máš tady:
jehněčí maso a produkty jehněčího původu, rýže, drůbeží tuk, lososový olej, přírodní chuť, rýžové otruby, sušené cukrovkové řízky, pivovarské kvasnice, sušená vejce, extrakt z juky, sušená jablka, minerální látky, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, DL-methionin, L-lysin, mannan- oligosacharidy, frukto- oligosacharidy, síran měďnatý pentahydrát, niacin, pantotenan vápenatý, kyselina listová, cholinchlorid, biotin, vitamín A, vitamín D3, vitamín E (alfa-tokoferol)
Neni nic lehčího, než si to vygooglit!:)
Radka
 

krmná dávka

Příspěvekod mamina46 » čtv 19. srp 2010 20:50:39

Poradí mi někdo jaká je optimální krmná denní dávka?Mám fenku s PP standart a zdá se mi že asi brzy standart nebude.Mám jí jen na mazlíka.Teď je březí tak bych jí měla ještě přidat .Na granulích co sem koupila je návod pro štěňata ale o březích fenách tam nic není.Už váží 4200g a je 40den březosti.
mamina46
 

očkování

Příspěvekod Návštěvník » pát 20. srp 2010 9:26:40

Dobrý den. Dne 12.srpna 2010 jsem nechala svého jorkšírka (2,5 roků) přeočkovat. V místě vpichu má velkou bouli. Očkován už byl několikrát, ale takovou bouli neměl. Nevím co s tím.
Děkuji za odpověď
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Psí plemena

cron